Čo sa deje momentálne?

 

Takže milovaní, posledné dni sa diali a dejú a budú sa diať veci ktoré nás povedú v prítomnosti veľkými skokmi do budúcna. Funguje to ako sedemmíľové čižmy v čase. Nejde ani o primárny čas, ale o skrátenia času v rámci kvantového skoku vedomia do inej vibračnej sféry. Ako príklad vám dám posledné dni, dnešok a všímajte si to aj v budúcnosti. Každý z vás sa určite inak cítil tieto dni a bude to pokračovať ďalej. Netreba to sem písať do komentárov, vaše emócie, energetický stav, bolesti, únavu, rôzne iné vnemy, či opak. Najčastejšie sa píše o tom, že ako postupujeme vyššie vibračne. To je pravda. No niekedy ale treba urobiť niečo iné. To nie my, ale vesmír s dovolením ducha, či duše. Takže, občas treba preladiť spodné vibrácie, hustejšiu vrstvu na ďalší stupeň v rámci vesmíru a viete, že to platí aj na nás. Hustejšia vrstva sa postupne riedi. Je to postupná cesta, krok do inej dimenzie. Berme to tak, že ideme z inej hustoty do jemnejšej hustoty. To nám prináša väčšiu citlivosť, vnímanie, aj zrýchlenie udalostí, lekcii. Meníme sa na motýľov. Ešte sa len meníme, lietame v srdiečku, vnútorne, no cítime niektorí, že náš čas onedlho vyprší a poletíme naozaj.

Viete, nie všetky rezonancie vieme zachytiť ihneď. Skúsim to opäť vysvetliť. Každý jednotlivec má svoju vibráciu. Áno ale pod tou vibráciou treba si predstaviť celý symfonický orchester. To som ja, či ty a atď. Každý z nás je iný symfonický orchester. Tento orchester predstavuje všetky nástroje od basov až po výšky. No a teraz sa orchester prelaďuje kompletne na inú tóninu. A hlavne tie spodné basové začali inak znieť. Preto sme sa nejako cítili, cítime a budeme sa cítiť. Každý z nás to vníma inak, inú dobu. Zbytočne by sme sa porovnávali.

Aj ja som niektoré dni vnímal niečo ako keby som nebol vo svojej koži. Občas bolesti, potom akoby som v hmle kráčal, či bol som mimo tela v inom stave. Netvrdím, že sa to deje u každého. Podľa mňa, všetko sa deje a bude diať podľa skutočnej pripravenosti a nie podľa toho, že čo si myslíme o nás, že ako sme veľmi pripravený, aký sme super vysoko. Hlúposť. A čo sa deje? Postupne začneme opúšťať 3D úplne. Teraz sme ako v 3D, tak aj 4D. Preto temnota tak nás skúša, útočí. Vidí, že onedlho vkročíme na územie 5D a časť nás bude už len v 4D. Čo znamená, že dualita bude mať na nás stále menší vplyv. Je to úžasná doba. Prajem nám aby sme vytrvali, pokračovali na ceste.

Buďme pozorovateľmi zmien, hlavne vo vlastnom bytí. Krásne sníčky milovaní.

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.