Čo nám prinesie zmena lineárneho času do vertikálneho? Vhľad – 1. miesto v sledovanosti za mesiac September 2020

Milí čitatelia a priaznivci portálu www.gaia2010.sk,

z celého srdca Vám ďakujem za priazeň, ktorú venujete článkom uverejňovaným na mojom vynovenom webe. Ja a môj tím sme sa rozhodli uverejniť tri najúspešnejšie články v mesiaci September 2020 znova, aby sme si ich spoločne pripomenuli.

Ďakujem Vám

Ján Shogun Bálint s tímom spolupracovníkov

 

 

Opäť som dnes v noci zažil akoby časť našej budúcnosti. Bolo to ako voľné pokračovanie pre zažitie a pochopenie článku „V noci sa mi prihovoril Boh otec a povedal (časť 2)“. A tak sa to teraz pokúsim  všetko dať do slov.

Tak ako Vy ste niekedy vo svojich snoch niekde a vnímate, cítite vlastné telo, prežívate vlastné emócie aj keď vaše fyzické telo leží, rovnako som to mal aj ja. A práve toto uvedomenie mi dalo nové poznanie. Písal som už o tom, že čas sa zrýchľuje. Aj o tom, že lineárny čas sa onedlho ukončí a preskočíme na vertikálny čas.

Bolo mi ukázané, že sa to udeje v noci počas nášho spánku. Vertikálny čas nás zavedie do nového bytia, do nového časopriestoru. Práve toto bude pre ľudstvo vzostup.  Veľa článkov už bolo napísaných o vzostupe.  Mne tento krát ukázali toto. Vo vertikálnom čase, každý z nás pôjde do časopriestoru, kam bude patriť. Do vlastnej frekvencie.  Prakticky  to bude vyzerať tak, že zločinci a vládnuce elity budú vo vlastnom časopriestore a rovnako svätuškári budú na svojej frekvencii so svojimi. Jednoducho, každý jedinec so svojimi podľa vlastnej vibrácie.

Čo sa bude diať ďalej? Ako by som to mal povedať? Všetci v sebe cítime božiu iskru, Otcove, Matkine volanie, potrebu zmien, aj keď niekedy nevieme, ako a čo urobiť. Preto sa snažíme tak, ako to momentálne dokážeme. Vo vertikálnom časopriestore na našej vibračnej úrovni sa začne niečo nové.

Nechcem vás strašiť, ale bez toho sa nedostaneme vyššie. Ani ja nie. Aj ja mám určité svoje veci, ktoré momentálne nevnímam a tak nedokážem urobiť. Rovnako je to aj s Vami. Keďže nám vertikálny čas umožní v priestore (v tom v ktorom sme) zažívať dookola to isté, onedlho zistíme naše chyby o ktorých sme nevedeli alebo ktoré sme dovtedy nechceli riešiť a držali nás nižšie. A ako som to videl?

Tak, že určité udalosti sa opakovali v danom časopriestore dovtedy, pokiaľ sme to nepochopili a nezmenili (podobne ako vo filme “Na Hromnice o den více“). Vtedy sme sa dostali vyššie, do ďalšej novoty, kde začalo opakovania lekcií, ktoré sme mali opäť zvládnuť. Nakoniec sme sa dostali do absolútnej jednoty. Nikto z nás nie je svätý, ani ja nie a tak sa nám takto postupne ukážu všetky naše poklesky, aby sme mali konečne dostatok času a priestoru ich zažiť, vnímať, upraviť, pochopiť. Svätý znamená čistý. Vertikálny čas nám umožní, aby sme boli neustále vo vlastnej frekvenčnej prítomnosti a bude len na nás, ako rýchlo sa ponaučíme a dostaneme sa na vyššiu úroveň. Chcem ešte povedať, že tam nás nič nebude brzdiť. Žiadna choroba ani práca. Bude o nás vo všetkom postarané, iba sa budú opakovať niektoré lekcie, dovtedy pokiaľ sa nepoučíme a nezmeníme. Bude sa opakovať určitá prítomnosť, ktorú potrebujeme pochopiť, vyriešiť. Všetko bude len na nás a o nás. Pochopíme, že najväčšou pomocou pre nás je láska. Láska vo všetko ako aj v seba, odpustenie s láskou, riešenie všetkého s láskou. Ani si neviem predstaviť čo nové to prinesie elitám, masmédiám a ďalším. No nikto z nás neutečie pred sebou. Teším sa, že väčšinu z nás som videl „v raji“, kde sme zvládali naše nové úlohy a zažívali niektoré drobnosti, ktoré potrebujeme k dokonalej vibračnej čistote pre život v jednote.

Milovaní, asi tak nejako som to mal napísať. Lepšie to asi neviem. Teším sa len na záblesk, kedy sa uskutoční preklopenie lineárneho času na vertikálny.

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.