Čo môžeme urobiť na všetkých svätých? Správa od archanjela Uriela.

Milovaní vieme čo momentálne prežívate a aké skúšky máte. Všetko je o slobode. Sloboda je aj o slobodnom rozhodnutí. Neriešte, či pôjdete alebo nie na testovanie. Nech je to vaše slobodné rozhodnutie. Práve toto rozhodnutie je podstatné, aby to bolo slobodné. Ak by vás niekto súdil, že ste sa rozhodli tak alebo onak, tak to nie je prejavom lásky, svetla.
To, čo vám chcem dnes predať je veľmi dôležitá správa, ako aj svetelná práca. Milovaní, vieme, že vám neumožní aby ste si zapálili sviečku, sviečky na hroboch vašich milovaných predkoch. Netrápte sa. Všetko je vo vašich srdciach. Kľudne si zapáľte doma pri ich fotografiách. Chceme vás ale poprosiť o jednu svetelnú prácu. Na všetkých svätých prosíme vás, zapáľte si bielu alebo zlatú sviečku so zámerom lásky a svetla vo vašej krajine. Spojíme naše a vaše svetelné energie a uvidíte, čo táto sila svetla vám prinesie. Ako sa hovorí u vás, všetko zlé je na niečo dobré a s touto silou zámeru zmeníte v láske vašu blízku budúcnosť.
Rovnako ak môžete, zapáľte s rovnakým zámerom sviečku vo vašom okolí na posvätných miestach.
Spojme sa milovaní, nech sa deje Božia vôľa, po zapálení sviečky, kahanca, vyslovte svoj svetelný zámer a môžete požiadať všetkých svojich duchovných sprievodcov, pomocníkov o podporu. Nakoniec vyslovte: „Nech sa to deje ak je to Božia vôľa.“

Ďakujem milovaní, archanjel Uriel.

S láskou a pokorou prijal
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.