Aktuálna správa od Márie Matky z Pozby

© www.Gaia2010.sk
Pozba sv. studnička
Mária Matka z Pozby

 

Po dlhej dobe, už je to asi pol roka, keď som naposledy prijímal správu od Márie Matky z Pozby. Konečne som mal opäť čas navštíviť Pozbu a tak sa chcem s vami podeliť o informácie, ktoré mi prišli.

Môj milovaný synu. Vieme, čo sa momentálne deje na Zemi. Je to ťažké, ale potrebné. Klamala by som, ak by som ti hovorila, že je to očista. Skús sa na to pozrieť z nadhľadu. Čistiť môžeš len to, čo vieš, že je to nečisté. Ale sám vidíš, že väčšina ľudstva je úplne zmanipulovaná parazitickou tmou. Oni sa potrebujú zobudiť. Ty už si a preto ostaň v kľude. Vieš, že čas sa už kráti. Otec ti povedal to, čo si mal zverejniť. Správne si sa zachoval, keď si sa nenechal vyprovokovať komentármi od druhých.

Nevšímaj si nikoho, ostaň v pokoji. My ťa naďalej budeme viesť a sme ti vďační, že naše slová rozsievaš, zdielaš na verejnosti. Rob to naďalej.

Ľudstvo sa potrebuje poučiť, aby sa mohlo zobudiť. Aby pochopilo, že svoju slobodu odovzdalo do rúk parazitickým elitám. Túžime po tom, aby to ľudia konečne pochopili. Niektorí to zvládnu a niektorí nie. Ale to je ok. Už si písal o preklopení sa času. Málokto to chápe, a nechávajú sa manipulovať s ezo upírmi, ktorý kŕmia niektorých s klamom. Napíš prosím, žiadne fyzické telo nepôjde do 5D. To je klamstvo, manipulácia. Do vyššieho D nielen 5D, nakoľko niektorí z vás pôjdete rovno do 7D, či 9D, pôjde vaše vedomie. Tak ako je to vo sne. Takto to je, a bude, keď príde ten správny čas. Nepýtajte sa prosím, že kedy to bude. Odratávanie je už spustené,  nie je to už ďaleko. Každý z vás to zažije, a pôjdete do osobného, frekvenčného bytia. To znamená tam, aké vibrácie máte, ako ste spojení s bezpodmienečnou láskou, koľko svetla máte v sebe, a hlavne koľko strachu, už máte spracované, či už nemáte v sebe.

Milovaní Shogun, Janko, zverejni prosím dnešnú správu, pre tých, ktorí ma chápu a potrebujú počuť moje slová. Nebudeš to mať ani ty ľahké, nakoľko práve falošné svetlo ťa začne prenasledovať a bude ťa chcieť zastaviť. Nie si sám. Ste traja. Máte naše požehnania a spolu to zvládnete.

 

Milujem vás vaša matka Mária.

Správu prevzal Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.