Aktuálna správa Matky Márie

Milovaní. Tieň najväčšej očisty momentálne prechádza svetom. Hlasno znejú Božie trúby v novej epoche ľudstva. Nebojte sa, nie je to súd! Je to ako budíček, aby ste uvideli, zažili veci, ktoré ste neboli schopní doteraz vidieť, vnímať.

Nie je podstatné, kto vypustil tohto démona strachu. Podstatný je zámer.

Ten kto to urobil, chcel hlavne dosiahnuť, aby ste sa báli. Milovaní, pre vás je to skúška. Nebesia však vedia, že to zvládnete, preto nebeská hudba hrá oslavnú pieseň.

Viem, že chcete vedieť, kto to bol. Bol to ten, ktorý sa živí z vášho strachu. Tma už vie, že prehrala na všetkých frontoch. Tak prečo to robí?

Na jednej strane, aby ste ukázali, či ste naozaj skutočným svetlom. Tma by vás poslala ihneď domov, aby ste tu nesvietili, ak by mohla. Myslí si, že vtedy by mala šancu ešte tu vládnuť. Nakoniec to bude naopak. Celosvetovo sa ľudia budú ešte rýchlejšie zobúdzať.

Milovaní, práve preto sa nebojte. Vieme, že niektorí z vás prídete medzi nás, aby ste potom vítali ostatných.

Udržujte vaše silné svetlo. Nebojujte s tmou, práve to chce. Vaše svetlo je najlepšia ochrana. Ak vás predsa len zachytí vírus, presvetľujte hlavne svoje bunky. Ešte viac zosilnite vaše svetlo. Môžete aj nás, vesmír požiadať o pomoc.

Milovaní. Je to ako vojna na vašej planéte. Pravdou je, že je to opak. Pomocou vášho svetla sa trhajú mreže vašej karantény. Čoskoro bude celé ľudstvo oslobodené, preto znejú tie nebeské trúby.

Nech je vaše svetlo stále silnejšie. Všetci na nebesiach vás milujeme.

S láskou vás objímam Mária Matka 🙏❤️🙏

Správu prevzal

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.