Ako sa cítite dnes?

Mám vraj písať, niektorým vám pomôcť.

Ako sa cítite dnes? Verím že nádherne ako ja. Predsa niektorí z vás cítite akúsi bolesť. Je to akoby tlak. Či to je bolesť hlavy, žalúdka, nôh, určitá časť chrbtice, atď. Určite ich nemáte prvýkrát. Máte aj možno svoj názor, vedomosť, diagnózu, že prečo.

Mám vám napísať, je to tlak cez meridiány na určitý orgán, oblasť tela. Vaša citlivosť je stále väčšia a vnútorne reagujete na vonkajšie, či vnútorné vplyvy energií. Nestačí niekedy si povedať, nie je to moje, choď preč a zároveň ostávate v tom istom kruhu.

Nechcem ďalej mudrovať. Určite viete kde a prečo je ten tlak.

Prijmite prosím pomoc od Ježiša. Lord Sananda vám chce pomôcť. Požiadajte ho ak to tak cítite o liečenie, pochopenie, riešenie stavu.

Mám ešte dopísať, že možno cítite, že niečo nie je ok okolo vás aj v tom, že pomáhate druhým a u vás, či k vám neprichádza pomoc. Dnes prichádza práve cez pochopenie. Niekedy jednoducho je to o tom, že nemáme ísť hlavou proti múru.

Verím, že Sananda vám presne dá pochopenie, a vy urobíte to najlepšie pre seba.

 

Milujem vás priatelia.

S láskou

🙏❤️🙏 Ján Shogun Bálint 🙏❤️🙏 

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.