21.12. 2020 druhý príchod Ježiša Krista?

Konečne je 21.12. Tak vám priatelia opakujem tento článok s láskou a pokorou. Janko Shogun.

“Milovaní, už nemôžem spať, kým nenapíšem túto správu. Aby ste ma chápali, predvčerom 3x mi prišla veta: „Druhý príchod Krista.“ Včera 2x a vedel som že dnes ešte príde 1x. Posledná výzva. Momentálne je 2:53 hod., fantastické ticho, najkrajšie svetlo v tme a pokúsim sa napísať všetko to, čo mi príde.

Viem, že sa to týka 21.12.2020. Videl som tento dátum už viackrát. Vraj symbolicky vtedy uvidíme na oblohe jasnú hviezdu, podobne ako to bolo pri prvom jeho príchode. Mám rovnako písať, že ho nemáme očakávať vo fyzickom tele. Niet na to času, aby sa narodilo dieťa. Tentoraz prichádza svetlo kráľovské, jasno viditeľné a rovnako citeľné. Prosím naciťuje všetky slová, vety, nakoľko sa nevnímam ako prorok, len píšem slová, ktoré mi prichádzajú na základe vnímania obrazov.

Chápem prečo máme ukotvovať svetelné stĺpy. Toto svetlo, vtedy naberie do seba Jeho svetlo, a rozšíri sa na maximálnu možnú silu, akú človek môže prijať. Ježiš mi teraz hovorí, prosí tých jedincov, ktorí čítate tento článok a žijete v zahraničí, aby ste, ak to tak cítite, zdieľali a preložili ho. Prosí nás, aby sme všade kam môžeme ukotvovali svetelné stĺpy. Mám napísať článok, na inšpiráciu, kam všade ich môžeme ukotviť.

Teraz vidím, obrovskú armádu, légie prichádzajúcich anjelov. Hovorí k nám: „Synovia človeka, milovaní, dovoľte mi aby som vstúpil do vašej prítomnosti, tu a teraz.
Všetci z vás, ktorý ma privítate otvoreným srdiečkom, dostanete moje požehnanie, svetlo Otca, Matky. Prídem medzi vás s pravým Svetlom, uvoľniť svetlo pravdy, poznania slobody na úrovni ducha, duše, srdca.“ (Možno namiesto „srdca“ som mal písať osobnosti, nakoľko ak osobnosť bude prepojená so srdcom, tak sa to stane).

Bože, prosím, pomáhaj mi, aby som správne písal Tvoje slová.

Teraz vidím naplno žiariť všetky sväté grály. Vidím ich nádherne vytrisknuté svetelné lúče, ktoré nad nami vytvárajú kupolu. Prichádza Mária Magdaléna. Čo bude ďalej, to už mi nie je ukázané. No rovnako vidím Matku Máriu, Matku Zem (jej ducha). Ach, neviem to opísať, tú krásu, silu. Opäť sa môžem len opakovať, pripravme naše srdiečka, aby sme mohli prijať toto obrovské požehnanie Pravého Svetla.

Rovnako chápem terajšiu potrebu sa spájať. Milované ženy, sestry, matky viem že už teraz cítite potrebu aktivácie sily Bohyne vo vašich srdciach. Muži, vaše láskyplne srdcia dostávajú silu svetelného rytiera, pripravení jedinci ľudstva, nové svetlo nového vedomia.
Vidím celosvetové zhromaždenie svetelných duší. Rovnako vidím veľký, obrovský celosvetový sprievod. Nakoniec rovnako vzostup, pripravených jednotlivcov s Kristom.

Milovaní, toto som vnímal tu a teraz. Ak mi niečo ešte príde, určite to napíšem.
Prosím, celý článok čítajte cez srdce. Pre niektorých z vás sú informácie aj medzi riadkami. Niektorí z vás, zachytíte osobne odkazy.

S láskou a pokorou pre ľudstvo
Ján Shogun Bálint”

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.