Shamballa 2002

© www.Gaia2010.sk
Svetlo Shamballa

Shamballa 2002 je pokračovaním Shamballa 1024.

Tento systém je opäť reprezentovaný Majstrom Saint Germaine a radom ďalších Svetelných bytostí a pozdvihnutých majstrov.

Pri tomto zasvätení sa k 1024 symbolom telepaticky pridáva ešte ďalších 978 symbolov.

Čo vám ponúka Shamballa 2002

Týmto zasvätením urobíte veľa pre presvetlenie všetkých vašich tiel aj pre ich uzdravenie a zároveň sa znova zvýšia Vaše duchovné vibrácie a teda aj schopnosť šíriť energiu a svetlo zo Shamballa ďalej.

Prehĺbia sa aj Vaše liečiteľské schopnosti, respektíve stanete sa kvalitnejším prostredníkom pre prenos liečivých energií.

Toto zasvätenie je Majstrami Shamballa vedené už vo vibráciách 5D, ktoré sú oveľa vyššie ako u predchádzajúcich stupňov, takže je veľmi jemné, ale pri tom nesmierne intenzívne.

Predovšetkým pri tomto liečení sa zameriava na podvedomie klienta, čo sa následne odráža aj na čistenie kolektívneho nevedomia – tj. prostredie, v ktorom všetci žijeme. Čo sa týka podvedomia, vyhľadáva, lieči, harmonizuje staré štruktúry myslenia, programy, mentálne návyky. Prakticky povedané, hľadá a rieši príčiny problémov, chorôb.

V tomto stupni spojíte svoju liečenú a posilnenú Dušu so svojím Duchom a stávate sa celistvou osobnosťou.

Úprimne povedané – skutočnú úroveň Majstra Učiteľa vidím až po absolvovaní tohto stupňa! Zodpovedá tomu aj prax, že po absolvovaní tohto stupňa ste zrelší, máte s energiou viac skúseností a väčšina ľudí získa odvahu sami zasväcovať po prijatí vibrácií tejto úrovne.

Vibrácie je nutné naozaj hlboko nechať rozvinúť.

Všetky štyri stupne Shamballa 2002 sa odovzdávajú len jedným zasvätením ako doplnok k Shamballa 1024 čo v praxi znamená, automaticky potom pracujete  so Shamballa1024 v rámci Shamballa 2002.

Energetické vyrovnanie za kurz

  • Shamballa 2002 – kurz podľa programu na webe (4 -10 osôb) – 50 €
  • Shamballa 2002 – individuálny, osobný kurz – 95 €
  • Shamballa 2002 – individuálny, osobný kurz na diaľku – 81 €

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte záujem o kurz Shamballa 2002?

Môžete sa prihlásiť na kurz Shamballa 2002