Kryštaloterapia – nové techniky

Ľudstvo kamene využíva pre rôzne účely a formách už niekoľko tisícročí pre svoje potreby. Už v praveku človek využíval tento materiál a priraďoval týmto kameňom magickú silu.

Samotná história ľudstva dokazuje, že akou vážnosťou ľudia pristupovali a využívali magickú silu kameňov. Či to už boli Mayovia ktorí svojim mŕtvym dávali kúsok jadeitu do úst, alebo v starom Egypte kde sa našli rôzne kamene ako tyrkys, amazonit v hrobkách faraónov.

Aj v starom zákone sa nachádzajú informácie o používaní drahých kameňov. Najčastejšie ľudia využívajú drahé kamene ako šperky, amulety ale niektoré národy aj ako posvätne kamene.

V Atlantíde  sa využívali pri rôznych obradoch veľmi často aj s presným návodom. V starej Indii tak isto využívali silu kameňov ako na duchovnej tak aj na mentálnej či fyzickej úrovni.

Dnešný človek ktorý nemá nanič čas a sám sa uzatvára pred prírodou ani si to neuvedomuje, že  o čo prichádza. Tento uponáhľaný a vystresovaný svet dodáva človeku len rôzne energetické a psychické bloky, ktoré sa neskôr prejavujú ako psychické a fyzické problémy,  choroby.

Tento kurz by mal  poukázať na jednu z x foriem alternatívnej medicíny a pomôcť  pri hľadaní harmónie  v podstate nášho bytia. Nejde tu o nahrádzanie klasickej medicíny, ale len o praktické využívanie už spoznaného v našom živote.

Posledné mesiace  kurz ” Kryštaloterapia” sa upravil na dnešné podmienky možného poznania, ktoré boli uvoľnené v rámci transformácie. Dá sa povedať, že zo starého kurzu zostal len mini základ. Nové možnosti práce s kryštálmi nám pomáhajú kvalitnejšie prijímať transformačné energie. Zrýchľujú proces transformácie v našich životoch. Umožňujú väčšou kvalitou liečiť, robia z nás majstrov.

Kľudne by som mohol povedať. že tento kurz vás dovedie k majstrovskému stupňu práce s kryštálmi.  Toto poznanie vás dovedie  potom k vyššiemu majstrovstvu. Nezabudnite, aj majster sa musí učiť a nikdy sa neuspokojí s vedomosťami ktoré má.

Všetky tieto nové techniky práce s kryštálmi a liečivými kameňmi nám ukazujú veľkosť lásky, múdrosť, inteligenciu vesmíru.

Čo všetko sa tu naučíte

– Čistenie, nabíjanie kameňov tradičnými ale hlavne novými spôsobmi.

– Základy práce s liečivými kameňmi prakticky.

– Praktická spolupráca s Matkou Zem pri liečení s kameňmi.

– Maximalizovanie energie kryštálu pri liečení.

– Liečenie na diaľku s kryštálmi –  uvoľnená technika v rámci transformácie.

– Atlanská technika liečenia s kryštálmi – uvoľnená technika v rámci transformácie.

– Praktické návody na harmonizovanie a energetizovanie všetkého čo len potrebujete.

– Príprava a praktické použitie liečivej esencie liečivých kameňov.

 

Kurz vám dá praktický návod na využitie tejto starodávnej liečivej sily kameňov na čistenie, harmonizovanie čakier, uzemnenie mysle, pomoc na uvoľnenie energetických a psychických blokov, výrobu a praktické využitie ich esencií, prácu na diaľku, praktické využitie pri meditácii, na harmonizovanie a energetizovanie priestoru,  potravín, vody, rastlín a hlavne na liečenie s novými technikami. 

 

Tento kurz odporúčam absolvovať záujemcom, ktorý majú základné informácie, znalosti o liečivých kameňoch. Vlastnia aspoň jednu knihu o tejto téme.

 

Energetické vyrovnanie za kurz

  • kurz skupinový podľa programu na webe (4 – 10 osôb) – 70€
  • individuálny, osobný kurz po dohode – 122€
  • trvanie kurzu: 7-8 hodín, podľa počtu účastníkov

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte záujem sa zúčastniť na kurze: Kryštaloterapia - nové techniky? Počet účastníkov je limitovaný 4 - 10 osôb.

Môžete sa objednať TU