Dnes je deň B.E.ZMENA – Škola B. E. Zmena

Dnes je deň B.E.ZMENA

Ďakujem môjmu zlatému anjelovi, svetelnému sprievodcovi za tieto informácie, ktoré som dostal práve teraz.

Nikdy nič nie je náhoda. To isté platí na na túto informáciu.
Dnes máme spln mesiaca. Dnes máme prvé stretnutie v rámci
ŠKOLY BEZ MENA.

Niektorí z vás sa ma pýtali o čom bude tá škola? Práve teraz mi prišlo, že čo mám napísať, dať odpoveď.

ŠKOLA BEZ MENA je škola B(e) – zmena. Nič nebude mať s klasickou školou, ani nebude podobať na duchovné kurzy, semináre.

B je ako druhá alternatíva, druhá možnosť, nová, úplne iné vedenie, poznanie, nové vedomie.

Nikdy nič nebudeme vedieť dopredu. Všetko to, čo budeme preberať bude pod vedením svetelného sprievodcu. Tak ako teraz, tak ako bude dnes večer pri prvom stretnutí, bude ma, nás viesť práve On.

Mojou úlohou ako učiteľa bude sa venovať všetkým a zároveň každému jednotlivcovi. Bude to o tom, aby žiak nie len teoreticky vedel, ale hlavne prakticky.
Určite ste boli na nejakom kurze, duchovnej škole, a pod.. Táto škola bude úplne iná.
Ďakujem Bohu, že mi dal možnosť založiť a bude mi cťou viesť Bože Tvojich žiakov, a zároveň aj ja sa budem učiť.

V mojom spirituálnom vneme to bolo ako keď som ešte tancoval a moja partnerka rada rátala v sebe a ja vždy som počúval srdce a podľa srdca som ju viedol. Takže kto koho viedol, či chcel, mal viesť? Podstatné je, že po niekoľkých rokoch sme začali opäť tancovať spolu len tak zo zábavy. Tancovali sme argentínske tango. Ako vždy stále som niečo menil vo figurách, to čo mi prišlo a ona zrazu sa nechala viesť. Bol náš najlepší spoločný tanec.

Podobne to bude aj v tejto škole. Bude podobná ako celá momentálna transformácia. Každý z vás sa bude učiť v novosti niečo nové po novom. Nič tam nebude pre mozog, ale pre dušu, srdce. Nové svetlo pre dušu prenesená do praktického bytia.

V tom vneme som oslovoval každého, tak ako dnes cez tento článok. Väčšina z nich našli logickú výhovorku , že prečo nemôžu chodiť. Pritom všetko je len o komunikácii a všetko sa dá.

Aj v tom vneme, zrazu som sa dostal k jednej pani ktorá mi povedala, že by to skúsila. Zo mňa vyskočilo skúšať alebo sa nechať viesť. Chceš alebo nie? Ona, áno chcem. Začali sme spolu tancovať. Učila sa nechať viesť. Všetko bolo nové pre ňu. Môj učiteľ voľakedy povedal, aby som nedával do tanca ťažké kroky, lebo najťažšie sú aj tak tie ľahké. Vo vneme som ju postupne navigoval a zrazu bol z pohybu tanec. Zrazu sa mi v tom objavil môj učiteľ a povedal nám. Chcem vás viesť, príďte vtedy a vtedy. To bolo požehnanie. Tak to bude aj v škole Bez mena.

Som tu a pripravený. Ak bude záujem, budem kľudne aj na strednom, či východnom Slovensku. Každá trieda bude iná a aj tak rovnaká. Budeme sa učiť cez nové vedomie, niečo, čo sa dozvieme až na mieste.

Tak že dnes večer sa stretneme v Bratislave v Petržalke. Kto chce prísť, k tomu letí pozvanie “Smiem prosiť?”

S láskou pre nás

????❤️????Ján Shogun Bálint ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.