Zrod sviečok Nové Vedomie, aktivácia, používanie, ich komunikácia s nami. Ako ich vyberať?

Informácie: Zrod sviečok Nové Vedomie, aktivácia, používanie, ich komunikácia s nami. Ako ich vyberať?

Bol som na ezoterickom festivale, kde pani predávala už dávno známe archanjelské pečate ktoré boli vytlačené a zaliate. Tak som si pomyslel, že tieto pečate môžem dať tiež na sviečky, kde by boli ešte silnejšie.

V tej sekunde sa mi ozval Uriel a povedal: Nerob to. Všetky tieto pečate sú staré a obsahujú naše vibrácie, ktoré pomáhali ľuďom vo vtedajších rezonanciách až do roku 2012. Budeš tvoriť nové mandaly, ktoré budú obsahovať naše nové súčasné vibrácie v ktorých budú zakomponované aj naše nové pečate. V mandalách nehľadaj nič z toho starého, nenájdeš to tam. Preciťuj ich srdcom, vnímaj cez 3.oko a pozeraj sa na ne trocha plocho ako keď pozoruješ auru. Aby sme maximálnou silou mohli pomáhať, tieto mandaly dáš na sviečky. Bez sviečky mandala bude fungovať ako naštartované auto. No po zapálení majiteľom sviečky, sviečka rozprúdi naše energie. Presnejšie povedané, pozrieme sa na toho človeka a podľa jeho životného plánu, alebo jeho prosby začneme mu pomáhať. Nezabudni ale na jedno. Vždy sa riadime podľa jeho životného plánu a pomáhame mu to dosiahnuť aj cez jeho prosbu. Zapálením sviečky, naše energie začnú pracovať pre neho maximálnou mierou, čo dokáže prijať jeho aura a spojíme naše energie s jeho vibráciami.

A tak o niekoľko dní som začal tvoriť ich mandaly. Vždy najprv prišlo meno archanjela, potom farby a nakoniec vedenie ruky. Ak som predsa len niečo nezvládol, tak odznova to robil. Nakoniec tieto mandaly zatavil do sviečok. Počas zatavovania vždy cítim ich prítomnosť, žehnanie. Presne rovnako tvorím aj ostatné sviečky.

Archanjelské a anjelské sviečky, ako aj ostatné tvorím tak, aby boli spojené ich energie tu na Zemi cez tieto sviečky.

 

Aktivácia sviečky – aktivačná mantra:

Túto aktiváciu robíme len raz, keď prvýkrát zapaľujeme sviečku. Zapálenú sviečku nasmerujem s obrázkom ku srdcu, s láskou v srdci vyslovím túto mantru.

S láskou prijímam svetlo ( plameň, požehnanie, pomoc ) tejto sviečky. ( Stačí vysloviť len túto časť ak nežiadate o konkrétnu pomoc.) Pokiaľ chcete pripojiť aj vlastnú žiadosť, pokračujte ďalej.

Žiadam ťa archanjel (meno) o … ( toto ). S láskou prijímam tvoje vedenie a pomoc.

Nikdy nežiadajte ich za druhého ak nemáte jeho osobný súhlas!!! Porušili by ste jeho slobodu voľby.

 

Používanie sviečok

Samotné sviečky horia 50 – 55 hodín. Používame ich 2-3x za týždeň 30 minút. Takouto formou  sviečka vám vydrží horieť minimálne 5 – 6 mesiacov. Niektoré môžete zapáliť  aj častejšie. Tú informáciu nájdete pri príslušnej sviečke. Pokiaľ zapaľujete viac sviečok naraz, majte ich od seba minimálne 10  cm a odporúčam ich mať na nehorľavej veci (tanierik, sklo, porcelán, kov) aj pre prípad, že by sa vyliali.

 

Zapaľujete ich tak, ako to cítite vy. Nie sú tu žiadne obmedzenia.

To isté platí na ich zhasínanie.

Počas horenia len sedíte a môžete pozorovať sviečku, plameň. Ste v prítomnosti. Žiadna meditácia. Len ste a pozorujete svoje myšlienky, pocity. Nezasahujete, neriešite. Len ste a nič viac. Svetelné bytosti robia svoje a vy ich nechajte aby pre vás pracovali. Odporúčam si zadovážiť zošit a písať si, čo sa mení po aktivácii a používanie sviečok vo vás, vo vašom okolí, alebo vo vašom živote. Čo všetko sa ukazuje, prichádza, alebo potrebuje odísť.

Rovnako odporúčam mať vypnutý mobil, zabezpečiť aby vás nikto nerušil. Je to váš čas, ktorý s láskou v srdci bez očakávania venujete vašim požiadaním pomocníkom a hlavne sebe.

Ďalej odporúčam aby ste mali zavreté okno v miestnosti, aby prievan nevplýval na plameň sviečky.

Pri horení sviečky ste stále v energetickom kontakte so sviečkou. Pri horení, plameň vám môže niečo naznačiť, ukazovať, komunikovať, predávať správu. ( pozri nižšie)

Môžete mať pustenú jemnú relaxačnú hudbu. V žiadnom prípade, žiadne čítanie, pozeranie filmu, TV a pod.

Tak tiež odporúčam po zhasení sviečky si ešte posedieť niekoľko minút alebo najlepšie si ich zapáliť večer a po dokončení práce ísť spať.

 

Komunikácia horiacej sviečky s mami, čo nám odkazuje

Čierny dym: spaľovanie negatívnej energie. Ak pritom skáče plameň ide o ťažké neg. energie.

Mihotanie plameňa: pracuje, rieši.

Plameň skáče, až tancuje: je to radosť. Pokiaľ vidieť čierny dym, čistí páli všetko čo môže.

Veľkosť plameňa: naznačuje či sa pracuje intenzívne(veľký plameň ), alebo v norme (kontrola situácie okolo vás)

Sviečka zrazu vytiekla: Ak sa vytvoril obraz, tak v tom obraze je pre vás odkaz. Pokiaľ  nič konkrétneho, je to odkaz, že niečo povolilo.

Vytvorí sa diera v sviečke počas horenia: rieši sa hlboká emočná rana

Iskrenie z plameňa: niekto vám chce veľmi ublížiť. Zapáľte si rýchlo sviečku archanjela Michaela a požiadajte ho o pomoc alebo použite sviečku „Ochranný štít 4 archanjelov“.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.