Vaša skúsenosť so sviečkou SOS

Chcem len povedať na začiatku, že pani si nakúpila 6 sviečok a medzi nimi bola aj sviečka SOS. Táto sviečka sa používa aj na čistenie priestoru. Takže, akú skúsenosť má teraz? Tak nech sa páči a zároveň ďakujem za možnosť zverejniť jej skúsenosť:

“Včera som sa necítila dobre. Od rána som cítila vnútorný nepokoj, tlaky v hlave, bola som taká rozhádzaná. Večer som si rozbalila prvú sviečku SOS….a urobila som si 30 minútovú meditáciu. Hmm. Musím vám povedať, že účinkujú naozaj veľmi rýchlo a pozitívne. Naladili sme sa na seba po pár minútach sa mi čistili čakry, roztočila sa mi Kundalini energia až som sa cítila v akej si špirále. Cítila som vo svojom bytí ako sa všetko opäť harmonizuje a ukľudnuje. Bolesť a tlaky v hlave ustúpili. Dnes sa cítim výborne v celom mojom bytí svieti slniečko. A som šťastná. Ďakujem za vaše sviečky sú Božím darom. S láskou a úctou k Vám”

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint .

Ďakujeme všetkým za podporu nášho projektu stránky gaia2010.

S úctou Peter Oravský a jeho tím.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Peter Oravský. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.