Váš zážitok so sviečkami

Srdečne ďakujem za tvoju správu o sviečkach. Vždy mám obrovskú radosť, keď mi niekto napíše o praktických skúsenostiach s nimi. Z celého srdiečka ďakujem.

“Milý Janko. Zdieľam s vami ďalší môj zážitok so sviečkami. Včera som sa rozhodla, že si vyčistiť byt. Keďže som robila v byte veľké jarné upratovanie. Všetko sa ligoce, okná, poháre, skrine… Použila som SOS sviečku tak, ako ste mi povedali. Keď sviečka horela, zapálila som aj druhú Matka Mária. Tak som to cítila. A začala sa očista nie len v byte ale aj v mojom bytí. Začala som plakať. Slzy sa my rútili a objavili sa mi bolestivé situácie, ktoré som asi ešte nemala spracované a vyčistené. Čistila sa moja duša, moje fyzické telo a odišlo všetko to čo včera odísť malo. Ďakujem. Za každým, keď sa dotknem sviečok od vás sa dejú zázraky. Prichádza všetko tak spontánne a nečakane. A odchádza to čo odísť má.
S veľkou pokorou pred vami hlavu skláňam a ĎAKUJEM. 🙏❣️🙏❣️

S láskou ďakujem.
Ján Shogun Bálint

Ďakujeme všetkým za podporu nášho projektu stránky gaia2010.

S úctou Peter Oravský a jeho tím.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Peter Oravský. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.