Ktoré sviečky Vám môžu byť momentálne nápomocné.

Posledné týždne či dni je skúšaná naša trpezlivosť. Môžete cítiť v sebe chaos, neistotu, smútok, dezorientáciu, depresiu. Prečo sa to deje? Už som písal o tom, že momentálne sa v našich životoch ukazujú naše slabé stránky, nedokončené veci z minulostí. Transformačné energie nám momentálne ukazujú, kde a čo máme robiť. Chcem vám dnes pomôcť pri výbere sviečok, ktoré by vám mohli pomôcť. Ktoré sú to?

Archanjel Natanael vám môže pomôcť zladiť so svojim životným plánom to čo je na prvom mieste v našom bytí.

Archanjel Sandalfon vám pomôže, ak vás trápi srdiečko, máte bolestivé emócie, treba riešiť vnútorné dieťa.

Rušenie, oslobodenie od závislostí, vám  bude nápomocné hlavne vo veciach, ktorých sa držíte veľmi silno a nechápete, že ich máte prepustiť. Vtedy k vám prichádza nové poznanie a bude to len na vás, či si to dovolíte prepustiť.

Posilnenie sebadôvery. Táto sviečka pomáha hlavne v seba dôvere. Práve vtedy je potrebná, keď prichádzajú nové informácie, poznania, vedomosti.

Oslobodenie od pochybností. Ak máte pochybnosti stále v sebe, aj keď sa snažíte pracovať na sebe, túto sviečku by som vám určite doporučil.

Odhalenie ilúzie. Odhalí vám všetky vaše pravdy z rozumu, ktoré vám skôr ubližujú, brzdia vás, nepomáhajú vám už.

Liečenie, harmonizácia emócií v nás. Veľmi silná sviečka, podobná sviečke Sandalfon, no má iné vibrácie.

Kristové vedomie. Odporúčam ako pomoc pri vedení v spirituálnom živote, rovnako ako pomocníčku Máriu Matku.

A mohol by som pokračovať…

 

Priatelia, moja pomoc v rámci poradenstva pre vás spočíva v tom, že nikdy neponúkam riešenie cez rozum ale napájam sa na vašu dušu a ponúkam vám sviečky, ktoré potrebuje vaša duša.

S láskou

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.