Kombinácia sviečok na praktické používanie

Postupne budem tvoriť koláže zo sviečok na ich možnú kombináciu, aby ste mali predstavu, ako vám môžu účinne pomáhať. Aby vám naozaj pomohli, odporúčam osobnú alebo telefonickú konzultáciu. Pokiaľ sa ma chcete opýtať len, že ako fungujú, mojou odpoveďou je, že za všetkými sviečkami sú duchovné bytosti, anjeli, majstri, archanjeli a pod., Oni si vás oskenujú, a podľa vášho životného plánu, plánu duše vás budú navigovať, pomáhať aby ste dosiahli čo najúčinnejšie svoj cieľ. Vždy a každému hovorím: Neočakávaj, kedy to už konečne bude. To je najväčšia brzda. Nechajte to na vesmír, Boha, svetelné bytosti aby vám pomohli.

Občas sa niekto opýta aj to že ako ich vyrábam. Mojou odpoveďou je, že tak ako som to dostal z hora, že ich mám robiť. Viac aj tak nepoviem.

Pridávam ešte jednu skutočnosť. Tieto sviečky nepodporujú ego a ani duchovné ego. To znamená, ak bytosti svetla zistia, že si ich kupujete na základe vašich egoistických potrieb, budú vám pomáhať, no tak, aby váš plán duše ostal čistý. To znamená, že inak ako si to predstavujete, očakávate, vaše ego to chce. Dúfam, že ma chápete.

Niekto povie že, chcem tieto a tieto a nechce moju radu. Najčastejšie vyhoviem, aj keď viem, že si vybrali zle, lebo aj toto je poučenie pre nich. Ale stalo sa aj to už, že som dostal z hora zákaz predať tú sviečku, sviečky pre tú osobu a tak som ich jednoducho nepredal. Raz v ČR som jednej slečne nepredal tie, ktoré si vybrala a bola na mňa naštvaná. O niekoľko mesiacov sme sa stretli, utekala ku mne, objala ma a povedala: Odkiaľ si vedel, že ich nepotrebujem. Ďakujem ti, že si ma zadržal a teraz ťa prosím aby si mi odporučil, ktoré potrebujem. Naposledy v Brne, tak tiež som nepredal sviečku jedenej rodinke, nakoľko mali brať 4 sviečky ktoré by im pomohli. Pani to aj potvrdila, no ona chcela len jednu na skúšku. Pomocníci ihneď dali odkaz, že nie. Prečo? Tá jedna by jej nepomohla a potom by len povedala, že aj ja som len klamár, ktorý si robí kšeft. Bola veľmi prekvapená, že som jej nepredal. Ja takto fungujem. Chcem pomáhať a nič viac.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.