Zázraky

Zázraky ktoré môžu a nemusia sa diať.

Žijeme vo veku, kedy niekomu sa dejú zázraky na počkanie a niekomu nie. Môžeme si myslieť, že preto robíme všetko najlepšie a predsa nám niečo uniká. Odpoveďou je že sa nám nedarí v niečom a preto máme psychické, duchovné problémy, ktoré sa nám ukazujú často ako problémy zdravotné. Všeobecne, ak sa na to pozeráme, môžeme sa nájsť v jednej veci. A to je láska.

Áno, nie náhodou sme prišli do veku Vodnára. Boli sme poučení pred naším príchodom, že do čoho ideme, čo nás čaká, čo máme zvládnuť a my sme súhlasili. No ego sa na to nepamätá a tak nám to uteká. Nemali by sme tiež zabudnúť, že sme sa inkarnovali na planétu, kde sa vyučuje láska. To nám práve dáva odpoveď na čo sa máme zamerať. V čom sa máme kontrolovať. Našou úlohou je skontrolovať naše bytie v láske, život v láske, dávanie a prijímanie v láske. Naša prítomnosť sa neustále nachádza vo vibráciách, ktoré si sami tvoríme a podľa toho sa točí naša životná špirála. Podľa mysle, rozumu, ega, môžeme robiť všetko najlepšie a predsa sa nám nedarí. Uniká nám vtedy spojenie s veľmi vzácnym pomocníkom. Je to spojenie s našou dušou.

To nie je vôbec nemožné. Najprv ale v pokore, úprimnosti sa máme pozrieť na seba. Nájsť všetko to nepotrebné čo máme v sebe, všetky strachy, ilúzie. Uvedomiť si pochybnosti a dať ich preč. To isté platí aj pre očakávanie a všetko to nahradiť bezpodmienečnou láskou. Je to ťažké? Viem, že áno. Vesmír ťa tak miluje, že vždy ti pošle pomocníka, no vtedy často ťažko zvládaš jeho pomoc, nakoľko ti ukazuje, zrkadlí veci na ktoré by si mal zareagovať vďačnosťou, no tvoj rozum skôr zareaguje obranou. A práve vtedy nevidíš tú pomoc.

Tvoja ochrana je podľa teba obrana a neskôr útok. Chápeš čo píšem? Ten pomocník ti môže čo najviac chcieť pomáhať, aj sa roztrhať a ty nič. Cítiš v sebe tú bolesť, strach, nevedomosť, všetko to, čo ti ukazuje ochranca ego. Chceš naďalej pokračovať v tom, alebo sa rozhodneš všetko to zmeniť, vyčistiť a nechať sa presvetliť? Je to len na nás. Všetko je len na nás.

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.