Svetlo v nás nemá byť len slovo

Posledné mesiace nás skúšajú naplno a natvrdo. Z jednej strany zažívame silné lekcie aké ešte neboli nikdy na tejto planéte, z druhej strany ukazujeme ako to zvládame. Poslednú dobu sa roztrhlo vrece utajených právd, skutočností. Každému to dáva niečo. Máme slobodnú voľbu ako sa zachováme, ako to vnímame a čo urobíme. Niekedy nás to bolí ak sa dopracujeme k určitému poznaniu. Zrazu sa nám v celej svojej nahote ukáže svetlo, ale aj tma. A tak čo máme robiť?

Osobne pre mňa je ťažké vnímať, koľko je nás skutočných pracovníkov svetla, koľkí sa na nich len hrajú a o koľko viac neprebudených jedincov je. Viem, niektorí sa zobúdzajú. Deň čo deň vedome opúšťam svoje telo odchádzajúc do vedomej nočnej svetelnej školy, aby som svoje svetlo vedel nielen udržať ale správne aj nasmerovať. Zbytočne by som veril, nahováral sám sebe, že som svetlo – láska, ak by som len čakal kedy to za mňa toto všetko urobí vesmír.

Momentálne ľudstvo, planéta prechádza najväčšou očistou aká tu ešte nebola. Odhaľujú sa pravdy a rovnako odhaľujeme sa aj my. Prosím nezabúdajme, že pre duchovné bytosti sme neuveriteľne čitateľní a tak presne vedia ako cítime, chápeme, konáme, kam smerujeme, ako túžime, čo chceme, aké strachy máme v sebe, ale aj ako počúvame naše svetlo. Viete, to čo sa momentálne deje je len očista, príprava na solárny záblesk. Každý za seba pracuje, očisťuje sa, pripravuje na veľký plán vesmíru, na vzostup. Ale najprv bude solárny záblesk.

Milovaní teraz máme možnosť vidieť všetko čo bolo pred nami utajované. Z jednej strany môžeme podporiť svetlom sily ktoré nám pomáhajú tu a teraz, z druhej strany vymažme slovo boj, bojovať, bojujeme. Nebojujeme. Svietime, presvetľujeme s láskou. Skutočná láska, svetlo, nebojuje. Tvorí harmóniu bytia. Veď aj slnko stále svieti na každú bytosť či je jasno, polojasno alebo zamračené.

Momentálne pre nás je to skúška ako zvládneme naše svetlo. Máme ho udržať, zosilniť a takto budeme nápomocný pre jedincov ktorí sa zobúdzajú. Budeme strácať 3D istoty, ale len preto aby sme zrýchlili vlastnú transformáciu ku vzostupu. Ak vás niekto bude ťahať na nejaké meditácie na udržanie istôt z minulosti, tak ten človek sa bojí z neznáma a len rozpráva o duchovne. Neverí vesmíru, akurát teoretizuje. Nenechajme sa ťahať do minulosti ak naozaj chceme tvoriť svetelnú budúcnosť. Ak sme naozaj v prítomnosti tak jedine vo svetle. Chápete ma?

Už som písal čo všetko sa chystá, na čom sa pracuje. Tak aj my pracujme v tu a teraz bez strachu, aj keby sme strácali nejaké 3D istoty. Alebo si myslíte, že cez vzostup zoberieme si so sebou naše ťažko nadobudnuté smiešne majetky? Odpoveď poznáte hádam.

Ten kto ma chápe, vie o čom som písal.

Nech naše svetlo je skutočné, pevné, stále rastúce v láske.

🙏❤️🙏❤️🙏Ján Shogun Bálint🙏❤️🙏❤️🙏

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.