Svetlo dňa

Aj keď dnes je zamračené, niekde prší, vnímam čisté svetlo na duši. Často chceme rovnováhu v sebe, ale zabúdame na jedno, my máme v sebe neustále rovnováhu. A tak vzniká otázka, prečo sa niekedy cítime nejako zle?

Najprv si treba uvedomiť, že čím sme vyššie vibračne, o toľko sme citlivejší. Aj menšia očista v nás môže vyvolať emočnú búrku. Vtedy ako keby sme pozabudli na chvíľu, že čo sa to deje a prežívame rozladenosť. Keby sme ale dokázali vtedy odmerať percentuálne svoju harmóniu, tak by sme zistili, že sme v rovnováhe v sebe. Nezabudnime prosím, že sme ešte stále v dualite a tak rovnováha duality je 50 :50. Je to na nás, či sme len pozorovateľom alebo sa necháme vtiahnuť.

Ak je nám dobre, tak zvládame všetko hravo. Myslím tú rovnováhu, a keď nás viac osloví skôr niečo čo sa nám nepáči v harmónii, tak cítime akoby disharmóniu, ale aj vtedy je to harmónia svetla s tmou. Učíme sa. Čo ale? Učíme sa neustále pozorovať a cez pozorovanie konať. Vtedy udržíme rovnováhu bez emócií a hlavne bez strachu, čo voláme disharmónia. Všetko zvládneme ako pozorovatelia. Ľahšie vtedy dokážeme vidieť a riešiť tzv. dualitné výkyvy.

Otázkou je len vždy to isté, čo mi to ukazuje? Viem, medzi vami je už veľa jedincov, ktorí už vedome zvládate takéto dni a tak do komentu napíšte prosím vlastné životné skúsenosti prosím.  Práve tieto skúsenosti môžu pomôcť druhým.

S láskou pre nás všetkých

🙏💓🙏 Ján Shogun Bálint 🙏💓🙏

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.