Šialená temnota

Pokiaľ sa dokážete zvrchu pozorovať, to čo sa deje, tak si všimnete, že temnota zrazu šialene šalie poslednú dobu. Veď prečo nie? Prichádza čas, kedy bude musieť skončiť v našom svete. Prosím, nájdite si čas na poriadnu očistu a harmonizáciu čakier. Verím, cítim, že viacerí cítite túto potrebu. Osobne možno práve preto cítim potrebu ponúknuť čakrovú sviečku v poslednú dobu všetkým ktorí si objednávajú iné.

Ďalšie skúšky prichádzajú od druhých, ktorí vás chcú zastaviť, lebo závidia vašu silu chcieť druhým pomáhať. Oni sú ticho pre istotu. Nedokážu vám to povedať priamo do očí, ale za vaším chrbtom odkazujú cez fb.
Počúvajte svoje srdce. Moja matka Shakti povedala, aby som šiel po svojej ceste a to robím a budem aj robiť. To isté môžem radiť aj vám priatelia. Vzostup je už neďaleko a potom budeme mať čisté svedomie.
Držím nám palce.

S láskou
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.