Prestaňme hovoriť, ja to neviem.

Prestaňme hovoriť, ja to neviem.

Presne toto je to najľahšie povedať keď v nás kvitne ľahostajnosť, lenivosť voči srdcu. Najľahšie, je vlastnú lenivosť hodiť na druhého, že nauč ma to, prečo neurobíš kurz. Kto mňa to naučil? Žiadny človek. Bolo to moje rozhodnutie, úprimnosť k sebe, počúvanie srdiečka, odmietnutie ega. Odmietate aj samotný zákon vyrovnania energie. Väčšina to chce zadarmo, verte mi, že som nič nedostal zadarmo ani z vrchu a ani za deň. Všetko to trvalo vždy podľa mojej schopnosti, alebo chcenia, ochoty urobiť zmeny. Ak odmietnem vaše manipulačné žiadosti, ďalší útok je v mene, že som duchovný učiteľ a preto ja musím. Ale ja nič nemusím. Nie som handra, že teraz ma potrebuješ a keď neurobím, tak ako to ty chceš, tak máš právo ma ohovárať. Jedno je isté, všetko vidí Boh, všetky naše činy, útoky na druhých. Áno, viem, že som smutný z takýchto jedincov. Nepochopili ani prvú triedu duchovna. Manipulácia so slovom bezpodmienečná láska je tak tiež skoro každodenná. Ale opäť to zopakujem, všetko vidí Boh. A už sa nečudujem, že prečo je COVID. Ukazuje sa naše myslenie cez tento vírus. Možno ma nechápete, ale je to na vás.

Dnes je predposledný deň roku 2020. Nájdime si čas na seba, buďme k sebe úprimní, otvorení a urobme skutočné ukončenie, nie len skúsim to. Toto všetko vám píšem s láskou v tento deň. Ešte máme čas, je to len na nás. Verte tomu, že všetko to čo potrebujete viete, neexistuje neviem. Len si vašu zodpovednosť aktivujete a nedávajte na druhých. 

 

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.