Prečo mám pocit, že sa niečo deje…

Prečo mám pocit, že sa niečo deje alebo sa niečo chystá?

Dal som si túto otázku na fb nedávno a tak som čakal na odpoveď. Napríklad mi prišlo, “Druhý príchod Ježiša Krista”. Čo to znamená?

V decembri, tuším, som písal o jeho príchode. Ale čo to znamená teraz? Pamätám si, že nebolo vtedy určené, že dokedy tu bude. Nebolo mi to povedané ale cítil som, že jeho práca, prítomnosť bude do Veľkej noci. A tak vnímam Jeho veľkú pomoc pre nás. Stačí cítiť Jeho osobnú pomoc pre nás ako jednotlivcov. Stačí vnímať tie rôzne zmeny v nás v našej prítomnosti. Je to o nás tu a teraz. Sám to cítim ako aj vy. U každého je to niečo iného, podľa vibračnej pripravenosti. To isté vnímam aj v rámci politiky, ak to nie je podľa bezpodmienečnej lásky. Takže sa môžeme pripraviť na veľké zmeny.

Dostaneme ďalšiu šancu si vytvoriť niečo nového. Ale pozor! Bude to podľa Otca, alebo opäť predáme možnosť starej garnitúre aby o nás rozhodovala? Kedy konečne začneme o sebe rozhodovať sami? Kedy dáme božskú energiu do nášho bytia, voľby? Aké je naše nové rozhodnutie? Len rozprávať alebo konať? Naozaj dôverujeme Otcovi a Jeho zákonom? Alebo chceme aby za nás opäť niekto konal? Milovaní, prišla nová doba, nového konania. Opakujem, ako 100 x som to už písal, počúvajme srdce a konajme podľa duše, Otca. Prijmime konečne, že všetko čo je v nás, tak ako sme pripravení, to všetko vidno v duchovnom svete. Anjeli všetko vidia. Chápete ma? Prichádza čas sa rozhodnúť a konať po novom. Poučili sme sa už konečne? Alebo chceme aby niekto o nás naďalej rozhodoval?

Pozrime sa, že čo sa deje poslednú dobu v našich životoch. To chceme naďalej? Určite vidíte, koľko duší odišlo a odchádzajú, pravé preto, nakoľko už tu nedokázali byť. Bolo to ich rozhodnutie.

Už zatiaľ končím. Len jedno mám ešte raz sem napísať. A to, že všetko je na nás a o nás. Tak sa rozhodnime a konajme za seba.

S láskou
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.