Pozorujte, pozorujte, pozorujte.

Odkaz na dnešné dni.

Milovaní, prichádzajú dni plné radosti, lásky, uvedomenia. Pozorujte, pozorujte, pozorujte. Pozorujte v úprimnosti svoje srdce. Pozorujte v úprimnosti svoje emócie. Pozorujte v úprimnosti k sebe vaše myšlienky. Nezasahujte, len pozorujte. Rovnako pozorujte aj váš vonkajší svet, okolie, všetko čo vplýva na vaše bytie, život. Dovoľte vidieť, počuť, cítiť všetko to čo je vaše, ale aj to čo už nepatrí k vám a predsa vás ovplyvňuje. Nech príde poznanie, uvedomenie, rozhodnutie, konanie.

Často cítime v sebe nejakú tú nespokojnosť, cítime potrebu úľavy, zmeny, a nevieme ako to riešiť, nakoľko nechceme riskovať, aby to nebolo potom horšie. Achhhhh tie strachy o nejaké tie istoty. Jedine vlastná láska k sebe nám môže dať istotu že sme správne ladení. Jedine vlastná úprimnosť k sebe cez lásku vie dať odvahu a dôveru v konaní. Zbytočne sa pýtate druhých, či je to správne. Oni to vidia z vlastného uhla pohľadu, vnímania vašej situácie, čo nie je vaše. Buďte odvážni v konaní, prijímaní vlastných rozhodnutí. Pokiaľ máte tendenciu všetko v sebe obhajovať, kontrolovať, robíte to cez strachy najčastejšie, a tak nedokážete žiť tak ako vám to ukazuje srdiečko a potom naďalej žijete v chaose, v strachoch, nešťastiach. Pritom toto si vôbec nezaslúžite.

Máte nárok na šťastie, život v láske.

Dovoľte si prekonať aspoň raz váš rozum a konajte podľa srdca a výsledok uvidíte. Neočakávajte kedy, čo a ako to bude. Vaše srdce plné lásky začne žiariť na vašu cestu a postupne priťahovať ako magnet všetko to krásne, nové, čo k vám už dávno patrí.

A tak ešte raz dovoľte si ….

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.