Postupne prichádzame k ozajstnej pravde

Je rozdiel vedieť, myslieť si, byť presvedčený lebo to tak cítim.

Viem, že raz príde doba kedy postupne všetci pochopia, že za aké bludy dušovali, v akej špine bola ich pravda, koľko strachov skrývali potajomky v sebe vedome a hrali sa na anjelov.
Ani neviete ako veľmi sa teším, keď onedlho všetko sa zmení. Prichádza ten čas a ja sa toho dožijem v tomto tele. Všetci podľa najvyššieho Božského poriadku budú pohladení láskou. To znamená ak budeš odpojený, budeš odpojený od Matrixu, ilúzií aby si dostal a mohol prijať to najvyššie požehnanie, vedomosť, vstúpiť do prvotného svetla lásky.
Nemusíte mi veriť, ale všetko, naozaj všetko je deformované ilúziou. Práve preto riešte len seba.
Bolo povedané, že poslední budú prví a opačne. Netreba to brať osobne a tak doslovne. Pochopíte to v ten deň, hodinu, minútu, sekundu. Niekto je ticho, vie a pozoruje. Buď je to jeho úloha alebo sa ešte bojí, či váži si svojou energiu a nemieni ju rozdávať zbytočne.
Potom sú  jedinci na dávanie, rozdávanie aj keď ego druhých na ne útočí.
Sú ešte aj takí, ktorí sú ako ľadoborec. Rozbíjajú to staré, neviditeľné, uvoľňujú cestu pre to nové. Rozbíjajú harmóniu, nakoľko človek má tendenciu v kľude žiť a nič nerobiť a to teraz vôbec neberte doslovne. Ten, kto má, vie o čom píšem.

Kľudne verte, že prichádza deň, kedy vstúpi medzí nás opäť Kristus, Kristové vedomie. Nebude to jeho fyzické telo, ale jeho vedomie. Každého z nás navštívi a podľa pripravenosti nás požehná. Preto stále a stále budem opakovať, rieš seba. Čisti seba, pripravuj seba aby tvoja aura, svetelné telo bolo pripravené.

S láskou pre nás všetkých
???????????? Apukhe ????????????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.