Náhľad na rok 2021.

Konečne som sa rozhodol písať. Prvýkrát v živote, budem písať inak, než doteraz každý rok. Možno niekoho sklamem, ďalší ma budú chápať, budú so mnou súznieť.

Prosím, neočakávajte odomňa žiadny veštecky výklad. Nič takého sa nebude diať. Budúci rok bude pokračovanie roku 2020 v novom levely. Tak ako každý z nás je niekde inde vibračne, rovnako to bude aj so všetkým, čo máme zažiť. Všetko to, čo sa udeje, bude pre naše najvyššie dobro. Najvyššie dobro vyššieho Ja a nie pre rozum. Presnejšie povedané, aby sme to konečne pochopili, dobro rozumu, nie je dobro vyššieho Ja, či bezpodmienečnej lásky Boha. Asi konečne pochopíme, že naše ezo ilúzie tvrdo padnú na hubu. Nemôžem písať, falošné ilúzie, aké písali už iný. Veď to zistíte na rok. To všetko bude padať naplno. Dokedy všetko budeme hádzať len na tmu? Konečne otvorme oči a uši, srdcia a konajme za seba bez strachu. Tak ako väčšina pri voľbách volia hlavne preto, aby vláde dali moc rozhodovať o ich živote, bytia, to isté sa deje v duchovne. Cez falošne duchovné ilúzie, tvoria nové dogmy, vlastnú duchovnú silu predávajú ilúziam. Preto ten svet momentálne funguje tak ako funguje a budúci rok bude ešte tvrdší. Boh rešpektuje voľbu väčšiny a tak sa bude diať voľba väčšiny.

Pokiaľ ste schopní čítať medzi riadkami, tak dostanete návod, či vnímania aj na lásku, vzťahy, zdravie, atď. X krát som už písal, že počúvajte svoje srdiečka. Ale koľký z vás to viete? Stále len očakávate, že vás to niekto naučí. Naozaj si myslíte, že je to ako nejaký tovar? Že prídete na seminár a odídete ako majstri? To si len ego myslí. Práve preto stav sveta bude taký aký bude. Veď to už cítite.

Čo ešte povedať? Prosím milovaní, prevezmite vlastnú zodpovednosť za vlastné duchovné bytie. Tak nájdete odpovede a vlastnú cestu vpred.

Objímam vás a šťastnú cestu vpred v roku 2021.

S láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.