Na začiatku bol vytvorený človek (časť 2)

Pokračovanie článku.

Po čase šli do hmoty 3D. V tejto hustote už nemohli ostať spolu. Tu sa začali inkarnovať tak, ako sme to chápali doteraz. To znamená, vždy len jeden z nich bol v inkarnácii. Až od roku +/- 1960 sa začali inkarnovať postupne spolu na túto planétu, no len jednotlivci z nich sa mohli stretnúť. Až nástup PC éry, internet a lietanie pomohlo aby sa našli a začali sa stretávať. Tak ako sa nám zvyšovali vibrácie, niektorí z nás začali cítiť jeden druhého a aj sa navzájom hľadať.

Ako vidím preskočil som matriarchát a patriarchát. Boli to éry, ktoré boli potrebné, aby sme v prítomnosti prijali, že jeden bez toho druhého, nemáme šancu prežiť. V matriarcháte, ženy využili svoju silu jinovej časti a tak s ich múdrosťou ľahko dokázali poraziť fyzickú silu mužov. Potom muži dostali rozum a zjednotili svoje sily a nakoniec porazili ženy. (Píšem to tak zhruba pre mozog). Potom samozrejme vedeli, že žena je silná bytosť, pre ich ego konkurencia, lebo žena stále vedela rýchlejšie a kvalitnejšie tvoriť, vymýšľať. Ako keby si urobili dohodu, že kto a čo bude robiť. Muž loviť, stavať, chrániť, bojovať ak bolo treba a žena akoby slúžiť rodine.

Nadvládu mužov už poznáme, ale rovnako aj energetickú zmenu mužov, žien v terajšej dobe. Ako vidíme, je to veľký mix, ale zároveň obrovská zmena, čistenie sa všetkého nepotrebného, starého v rámci transformácie. Postupne spoznávame seba samých ale aj druhú stranu. Najkrajšie je, že nás najviac mení Láska. Pomáha nám spoznávať to staré prvotné. A o to sa aj jedná. To, čo sme zažili v ére, keď sme boli v éterických telách, tak to sa učíme v prítomnosti v 3D. Bude to trvať ešte dlho, ale určite to dokážeme. Dokážeme všetci.

 

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.