Na začiatku bol vytvorený človek (časť 1)

Informácie pre nás.

A je to tu, opäť mám písať. Vnímam, že to bude ako pre mužov, tak aj pre ženy. Nepýtajte sa ma, že odkiaľ to viem. Preciťujte všetko srdcom. Vôbec mi nemusíte veriť. Bude to akoby odkaz pre nás, aby sme určité veci pochopili. Viem, že to pochopia len pripravení. Myslím tým, že to pochopia srdcom. Tak poďme na to.

Na začiatku bol vytvorený človek androgýn. Bol to prvotný človek, prvotný Adam (nie biblický Adam). Muž a žena v jednom tele. Energeticky ho tvorila zo 70% jinová energia a z 30% jangová energia.

Táto informácia je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomme si tieto percentá. Prečo jinová mala až toľko percent? Lebo, aby sme niečo vytvorili potrebujeme oveľa viac energie. Ukazujú mi lievik. Ďakujem archanjel Gabriel. Už to začínam chápať. Lievik, či cez lievik prichádza energia intuitívne, intuície, informácie, ktoré postupne začínajú zapadať, a tak mentálne tvoriť obraz. To sa deje na začiatku hrdla lievika. Cez hrdlo sa energie zhusťujú, obraz sa stáva jasnejším, pochopiteľnejším pre mozog. To znamená hotové mentálne dielo sa odovzdáva jangovej časti človeka, aby ten obraz zhmotnil na nižšej úrovni bytia.

Časom v Lemúrii, prvotný Adam vstúpil na nižšiu úroveň bytia, a vtedy bol rozdelený na muža a ženu. Bolo postarané o nich, aby obaja mali obe energie v sebe (to ešte úplne nemali fyzické telo, bolo to éterické telo). Mali ako Jinovú, tak aj Jangovú. Prečo? Aby sa vedeli o seba postarať. Nie len vymyslieť, ale rovno aj urobiť. Učili sa to a boli v harmónii. Dalo by sa povedať, boli to dvojplamene a tvorili harmóniu.

Koniec prvej časti.

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.