Ľudskosť, láska, svetlo.

Svet sa zbláznil, krajina sa zbláznila, štát sa zbláznil? Ani nie. Akurát nejaké sily už roky pracovali na tom, aby zmizla ľudskosť, láska a svetlo. Sme neustále otrokmi systému. Našu slobodu sme odovzdali temnote. Veď máme to, čo sme chceli, aby nás niekto viedol a tak nás vedú ako ovce. Viem, že nie každý z nás je obyčajnou ovcou. Boli a sú aj čierne ovce rodiny a teraz keď sa pritvrdili podmienky, obyčajné ovce si hľadajú riešenia.

Čo vidím ja a možno niektorí z vás. Vytvorili sa skupiny, ktoré riešenia vidia v rôznych smeroch. Napríklad, pracovníci svetla vidia energie univerza, spoluprácu ľudskosti a srdca. Ďalší vidia potrebu v zmene systému a keď niekto má iný názor, začne sa vzájomné osočovanie. Potom vidno boj cez bezprávie. Kde je v týchto prípadoch ľudskosť, láska, svetlo? Viem, nie každý verí na lásku, svetlo, anjelov, Boha. No v tom najhoršom, keď niečo také nastane, prosia o pomoc Boha i keď sa mu dovtedy vysmievali a jeho pracovníkov urážali, napádali. Faktom ale je, že Boh aj tak nás všetkých rovnako miluje. A prečo nezasahuje? Aby sme sa dostali k poznaniu a prijali, ľudskosť, lásku, pravé Svetlo. Prichádza však doba, keď namiesto vyvyšovania sa nad druhými, prijmeme novotu ľudskosti s láskou a svetlom. Vtedy sa začnú rúcať múry systému, začne sa budovať nový systém rovnocennosti v láske. Vizionári ponúknu nové formy riešení, budovania nového sveta, pravého svetla. Vtedy spoznáme pravú lásku, ľudskosť, kde v Jednote stvoríme raj. Veď stačí si pozrieť film „Nádherná zelená“. Tam vám presne povedia, ako sa toto všetko dá dosiahnuť.

Všetko je možné, len sa musíme rozhodnúť a tvoriť v ľudskosti, láske, vo svetle.

S láskou a svetlom pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu