Keď niečo končí, znamená to začiatok niečoho nového.

Keď niečo končí, znamená to začiatok niečoho nového.

Milovaní. Určite ste si všimli, že tento rok je úplne iný než boli tie predošlé. U každého z nás niečo odchádza, pripomína sa, alebo prichádza s cieľom aby sme sa prejavili. Zrazu je veľa vecí v našom bytí, a čaká sa na to ako ich budeme riešiť. Jedno je isté, všetko máme riešiť s láskou. Máme zastaviť, rušiť všetky naše negatívne myšlienky či útoky, aj keď si myslíme, že pravdu máme my.

O láske môžeme rozprávať koľko len chceme, ale ak nežijeme v láske, ak to nerobíme, znamená to, že len túžime žiť v láske a len si myslíme, že žijeme v láske. V našom bytí sa to odzrkadlí nejakou formou. Naše zdravie je zrkadlom bytia či nebytia v láske.

Zbytočne očakávame, že sa výmenou partnera naučíme niečo, čo sme nevedeli vedľa predošlého. Opäť to budeme mať ťažké.

Zabudnime, že zamilovanosť nám pomôže niečo prepustiť, vyčistiť, zmeniť sa. Zamilovanosť nie je láska. Je to program zaslepenosti, aby sme sa s niekým dali dohromady, aby k nám po nejakej dobe prišli určité lekcie.

Zlatý dážď hojnosti nášho milovaného Otca padá na nás. Teraz sa nejedná o peniaze, i keď ani to nie je vylúčené. Je to hojnosť všetkého, čo potrebujeme na ďalší vývoj transformácie.

Každý z nás dostávame presne to, čo momentálne potrebujeme. Ak to zvládneme, príde odmena vo forme nového vedomia.

Nové vedomie neznamená, že som úplne vedomý. Ak si niekto myslí že je vedomý, tak je to len ilúzia. Ilúzia vytvorená egom. Každý z nás na to časom príde.

Osobne viem, že ani ja nie som úplne vedomý, som len čiastočne. Každým dňom si uvedomujem nové poznatky v srdci, a prakticky to zažívam, vidím, cítim. Uvedomujem si, že aj keď ma niečo bolestivo prekvapí, mám to riešiť s láskou. Viem len, že už nie som ten človek z roku 2020. Inak reagujem, inak riešim, a dovolil som vstúpiť do môjho života pomocníkom, za ktorých som nesmierne vďačný Bohu.

Ak hovorím, že sa naďalej čistíme, chcem ešte dodať, že sa učíme a ihneď aj prechádzame skúškou v praktickom živote. Ak niekto len rozpráva a nežije to čo hovorí prakticky, ak nekoná prakticky a stále bojuje o svoje istoty, znamená to, že neprijíma skutočnú dôveru vo vesmír, tak nakoniec bude mať veľmi bolestivé zážitky.

A to nikoho nestraším. Prídeme na to všetci.

Väčšina z nás chce, aby vesmír skákal tak ako chce jeho ego, ako chce jeho duchovné ego. Môžeme mať akékoľvek pozitívne nápady, zámery, ak ich nemáme vo svojom životnom pláne, nepôjde to.

Práve to, čo odmietame a chceme obísť, je to, čo máme urobiť. Prestaňme sa konečne báť. Do kelu. Stále chceme mať istotu. Aj meditácie chceme zneužiť na potvrdenie nejakej nami myslenej či vymyslenej istoty. Kde je potom tá naša dôvera v Otca, Boha, vo vesmír? Otvorme si konečne naše tretie oko, vnútorný sluch, cítenie srdca a atď.

Chápete, čo sa Vám snažím povedať?

Milujem Vás, preto toto všetko píšem.

S láskou pre nás všetkých, rovnako ako aj pre seba

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.