Hovorí vám niečo falošný duchovný matrix?

Mám písať a neviem nájsť tie správne slová. Hovorí vám niečo falošný duchovný matrix?

Dnes a často mi to prišlo, že mám písať a ja som to odsúval.
Nechám sa viesť srdcom a obrazom ktorý vidím pred sebou.

Určité sily v 3D pomocou temných síl iných, či ďalších dimenzií vytvorili stroje, prístroje, pomocou ktorých chcú ovládnuť ľudstvo. Zatiaľ sa im to darí. Najväčšia ich výhra prichádza práve cez smartfóny. Do budúcna chcú tieto hračky využiť ako zbrane proti ich vlastníkom. Už nehovoriac aj o umelej inteligencii, ktorá stále viac a viac bude riadiť tento svet pre takzvaný bezpečný život. To mi pripomína film Terminátor.

Nemám v úmysle nikoho strašiť. Preto sa vrátim do prítomnosti. Momentálne tento umelý duchovný matrix pre väčšinu ľudí je ťažko rozoznateľný medzí pôvodným matrixom a čistým svetlom. Bol vytvorený práve pre novozobudených. Práve ich chce ovládnuť aby si mysleli a verili, že ovládajú svoje bytie.
Podsúva im veľa ilúzií, že čo všetko vedia, ako veľmi sú dôležití pre budúcnosť ľudstva. A mohol by som pokračovať. No nechcem aby to tak vyzeralo, že ich súdim, odsudzujem.
Pravdu povediac, niekedy veľmi silno cítim, že už sa mi nechce tu byť a vidieť toto. Potom ale moji duchovní pomocníci ukážu, že práve takéto správy sú potrebné a tak namiesto spania, píšem.

Viete ako zistíte, že človek je chytený do pasce tohto falošného duchovného Matrixu?
Všetko vie teoreticky. Na všetko pozná odpoveď a tam to aj končí. Ak treba niečo konkrétne urobiť, to nevie. Praktizovať nevie. Bude vám rozprávať o čakrách ( je to len príklad ) ale nevie ich vyčistiť, ani zharmonizovať. Jednoducho povedané neovládajú prakticky základné veci, ani základnú duchovnú anatómiu človeka. Za to budú ohurovať o merkabe čo som dal teraz ako nejaký príklad tak tiež.

Už ani nehovorím o bezpodmienečnej láske. Písať o nej s lepšou fantáziou, výrečnosťou každý dokáže. Ale to treba žiť. A keď hovorím žiť, to momentálne znamená, snažiť sa aspoň, lebo momentálne je to pre nás cesta domov.
Za seba teraz hovorím, že aj ja som na tejto ceste, snažím sa žiť podľa môjho svedomia v srdci no aj tak robím chyby. Sám neviem, že koľko toho dokážem v tomto mojom živote, no nezastavím sa pokiaľ budem dýchať.

Prosím ešte jedna informácia. Vedomosť nikdy nekúpite, jedine informáciu. A pokiaľ sa nenaučíte tieto informácie overovať tak bárs kto vám bárs čo môže nakecať.
Ďalšou brzdou je veľká potreba poznať pravdu. Momentálne je akoby lov, zhánka po pravde. Chcete spoznať pravdu alebo skutočnú pravdu? Tak prestaňte sa báť robiť chyby. Samozrejme niekedy sa posúvame dopredu ako pozorovatelia aj cez chyby druhých. Alebo niekoho chyba zasiahne aj naše bytie. Ale aj to je pre naše dobro.

Buďte prosím obozretný. Som tu aj pre vás aby som aj vám nejako pomohol. Len prosím o jedno. Fakt nemám čas odpovedať na vaše otázky cez messenger, maily. Ak niekto naozaj niečo chce a vie si oceniť tú informáciu, tak zavolá a dohodne si stretnutie. Oceniť znamená, že to nie je, že len tak sa pýtam, lebo atď. Alebo chcem si to len overiť. Čo chcete overiť, to aby ste neurobili chybu? Do kelu, veď práve tá chýba vás naučí niečomu. Chápete?

Milovaní. Ešte jeden a posledný odkaz. Na nikoho z vás sa nenapájam. Energie, správy mi prichádzajú z iných sfér a píšem ako za seba, tak aj za bytosti svetla. Nepotrebujem ani nikoho energiu. Fakt si niekto myslí, že si pokašlem vlastné bytie pre niekoho, koho ani nepoznám? Ani kvôli niekoho koho poznám. Dávajte si prosím pozor na svoje strachy, démonov.

S láskou pre nás Apukhe.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.