Čo nám prináša spln.

Dnešný článok píšem inak ako doteraz. Pomohla mi kamarátka Gajana. Krásne ma nakopla, dala mi impulz k písaniu. Ďakujem ti.

Určite ste si všimli, že február nás vedie k riešeniu vzťahov. Teraz aj spln nám dáva už týždeň silu na riešenie toho, čo nutne potrebujeme vo vzťahoch. Bolo by dobré si uvedomiť, že muž je oheň a žena voda. To nás vedie k harmónii. A spoločná harmónia je vlastne duchom vzťahu. Čo vnímame ako paru. Chápete? Para vzniká z ohňa a vody. Mali by sme prestať bojovať, aby voda zničila oheň, a tak isto oheň chcel zničiť úplne odpariť vodu. To je náš boj. Úplne stačí vodu, emócie zohriať láskou, a vtedy voda s láskou dokáže prijať oheň, a oheň vodu. Skúsme si všimnúť mužskosť a ženskosť. Spln nám prináša pre ženu prijať vnútorného muža a pre muža vnútornú ženu. Tomu sa hovorí sebaláska. Dostávame energiu pre vedomie, energiu pre telo, energiu sily pre tvorivosť zhmotnenia. Keď túžime po láske naozaj, je to túžba po zhmotnení lásky. A práve o to sa jedná, aby sme to žili. Žili v skutočnej láske. Keď sa dokážeme zharmonizovať, vytvoríme ducha lásky, čo je vlastne tá para. Čo nám ostáva? Byť k sebe úprimný a nebáť sa zmien. Nebojme sa otvoriť láske, a kľudne povedzme, milujem ťa. A podľa toho aj konajme. Hlavne neočakávajme, že partner, partnerka nám dá to, čo si myslíme že nám má dať. Očakávanie je brzda lásky. Momentálne prechádzame cez vnútorné emocionálne upratovanie duše. Preto môžeme v sebe cítiť chaos. Dôverujme prosím srdiečku. Len to nám môže pomôcť.

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint, GaJana GaJana

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.