Čo nám ponúkne máj mesiac lásky?

Vôbec to nebude jednoduché. My samých seba budeme skúšať. Takže môžeme čakať slzy, ale aj šťastie.

Nové možnosti si pritiahneme do našej prítomnosti až vtedy, keď im budeme naplno dôverovať. To isté platí aj na modlitbu. Uvedomme si, že tvorba každej myšlienky, slova, je ako modlitba a má súznieť so srdcom, láskou, dôverou. Pochopme konečne, sme nesmierne milovaní. Elohimským jazykom to znie: ANI O’HEVED O’DRACH. Nacíťte to prosím.

Neustále túžime aby v našich životoch sa udiali zázraky. Len si dávajme pozor, či to nevychádza z ega. Jedine láskyplná dôvera v Otca nám v skutočnosti môže priniesť ten zázrak. Ak to vychádza z teba cez očakávanie, môžeš sa stokrát za to modliť, nič ti nepríde. Preto často cítime, zažívame skúšky láskyplnej dôvery. Buď sa to naučíme alebo nie.

Tak toto všetko nás môže čakať v máji. Nezabudnime prosím, že máj je lásky čas. A či chceme alebo nie, posledné mesiace sa učíme pochopiť božskú lásku, skutočnú bezpodmienečnú lásku. A to nás bude čakať aj naďalej. Vzostup neznamená vykúpenie z temnoty, ale bytie v bezpodmienečnej láske Otca.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.