Čaká nás vstup na novú Zem

Naše srdce vie to už dávno, len rozum čaká na tento zázrak. Nestačí nám vedieť, cítiť, vnímať, že naše vibrácie sa menia, stále sú nám ponúkané vyššie a vyššie frekvencie? Samotná planéta mení stále svoju frekvenciu, či aj všetky okolité planéty. To už aj technika dokáže odmerať, celá slnečná sústava má iný zvuk už. Čakáme už len na ten moment, kedy vstúpime do toho nového, čo je pre nás už pripravené.

Pýtaš sa odkiaľ to viem? Spýtaj sa srdca. Tvoje srdce je ako sto googlov. Začni veriť srdcu. Nikdy nepotrebujem vedieť hodinu ani deň, lebo to chce vedieť rozum. Ak sa napojím na srdce, viem, že je to už tu, sme na hranici. Len potrebujem tomu srdcom aj naplno veriť. Vtedy prestúpime na novú cestu života, bytia. Preto cítime jej blízkosť, všetko je len na nás. Cítime to ako novú, známu vôňu. Len naše fyzické oko zatiaľ to nevidí. Je to ako láska. Ani tú tvoje oči nevidia, môžeš ju len cítiť, ak si skutočne pripravený. Hovoríme, že sme bytosti svetla. Buďme a nehovorme len o tom. Chápete ma?

Pomaly končí éra rozumu, “kecov”. Niektorí jedinci budú veľmi prekvapení a budú sa nám aj vyhrážať, že sme ich podviedli. Oni samých seba podvádzajú z vlastného rozumu. Nepozerajme sa na nich, je to ich cesta. My pôjdeme svojou. Oni sa len hrajú na duchovno cez svoj rozum a nie sú schopní vidieť to pravé, čisté svetlo cez srdce.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.