Byť Bohyňou, Bohom vo vzťahu

Väčšina z nás túžime byť Bohyňou alebo Bohom vo vzťahu.

Chceme, aby sa k nám tak choval partner alebo partnerka. Hovoríme si, že si to zaslúžime. Naozaj? Pokiaľ sa nechováme k nej alebo k nemu ako Boh, tak si nezaslúžime, aby sa oni chovali rovnako k nám. Otázkou je či vôbec vieme čo to znamená, chovať sa ako Boh, Bohyňa. Vieme ctiť jeden druhého, mať vďačnosť za vzájomnú prítomnosť v bytí? Naše láskyplné dotyky sú ako najkrajší sen v našej realite? Naše milujúce slová, hlasy nás vedú do najčistejšej pravdovravnej skutočnosti?

Odpovede poznáte. Nepotrebujeme sa hrať na sexuálnych kráľov, maniakov v sexuálnych hrách. Áno, to všetko je len chvíľková hra, hormonálnej ilúzie. Skutočná láska má úplne iné hodnoty. Raz príde ten čas, kedy spoznáme skutočnú pravdu o láske, ktorá nás spojí navždy. Dovtedy nás Otec, Matka budú chrániť pred nečistou skutočnosťou, čo často nazývame láskou a povedú nás k pravým hodnotám lásky.

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.