Boj svetla a tmy

Nezabúdajme prosím 🙏🙏🙏

Aj keď nás momentálne tma z posledných síl chce strašiť, zatiahnuť nás do svojej hry, našou úlohou je udržať a zvyšovať naše vibrácie.

V tichu priestoru kde počuť spev vtákov, hlas duše, píšem dnes tieto slová.

Som pozorovateľom všetkého. Vidím rôzne články, reakcie, otázky. Niekedy zachytávam emócie v slovách. Uvedomujem si, že väčšina ľudstva sa potrebuje prebrať lebo stále spí. Ďalší, ktorí sa už zobudili, majú obrovský chaos v sebe. Nevedia kde sa nachádza pravda. Čomu majú veriť. Niet sa čo čudovať, keď internet je plný rôznych informácií. Z jednej strany vo vlastnom bytí zažívajú práve strašidelnú hru v istote prežitia, ďalšie informácie o boji svetla s tmou a ďalšie o transformácii, vzostupe. To prvé sa nás v prítomnosti týka z pohľadu rozumu. A to posledné sa nás týka ako neviditeľná prítomnosť.

Boj svetla a tmy je momentálne aj na fyzickej úrovni, ale deje sa to rýchlo a hlavne potichu z dôvodu, aby to spáči časom vedeli pochopiť. Už viackrát som písal, že riešme len seba. Buďme v harmónii, dôverujme procesu.

O čo sa jedná? Niekto z nás v dobrom túži po spravodlivosti. Má v sebe lásku, ale úplne inak vníma transformáciu. Preto teraz kričí, búri sa proti všetkému čo je nečisté. Úplne takých chápem. Občas ma to taktiež chytilo. Moje vnútorné vedenie mi pripomenulo z nadhľadu prítomnosť, ako aj možnú budúcnosť. Tak ako vláda všetky zákony prijíma v skrátenej legislatíve, aby nás niekam dostala, rovnako s takou a ešte väčšou rýchlosťou sa stará neviditeľne o nás vesmír. Ak sa necháme stiahnuť, tak to nevnímame. Ako keby sme zabudli že sme v trasformačnom procese. Rovnako sme akoby zabudli na solárny záblesk. Tma veľmi dobre vie, že jej čas sa už veľmi rýchlo kráti. Solárny záblesk jej fungovanie ukončí. Kto potom lapá naozaj po dychu? Je jasné že prichádza koniec všetkého, kde tma fungovala, cez čo ľudstvo ovládali, programovali, tvorili ilúzie keď to potrebovali.

Najhoršie je, že veľa z nás žije v ilúzii svetla, namiesto toho že by boli ozajstným svetlom. Viem, je to veľmi ťažké, nakoľko často na nás najviac útočia práve tzv. svetlušky s nízkou vibráciou. Vedia niečo, veľa teórie, ale prakticky nič. Ale nepíšem to preto, aby som ich súdil. Načo. Jediný súd je a to Boží súd. Vlastne presne povedané, keď príde k uvoľneniu a spojeniu so skutočnou pravdou, svetlom Boha, oni sa sami budú chcieť vrátiť a všetko napraviť. Ale to by bolo na ďalšiu kapitolu písania.

Roky píšem o tom, aby sme boli k sebe úprimní. Áno, naplno počúvajme srdce. Žiadajme každý deň o vedenie. Nech nás vedie svetlo, nech nám ukazuje naše slabosti. Nech naša božská viera rastie. Často sme nedočkaví, ako napríklad aj teraz, keď sa táto hra s vírusom hrá. Ono to bude mať aj ďalší diel, lebo nič iného neostáva tme. A chceli by sme najradšej nech to skončí. No naozaj chceme koniec, alebo sa vrátiť do starej nejakej istoty? Nič takého nebude. Tma bude nás skúšať, či sme dostatočne pevní. A na nás to bude len záležať, či to vydržíme alebo ešte porastieme.

Každý z nás teraz riešme len seba. Jedine tak môžeme pomôcť druhým, ale aj to len vtedy, ak nás o to požiadajú.

Milovaní, zatiaľ toľkoto. Slniečko krásne vychádza a ja si to chcem vychutnať naplno.

Milujem nás.

💓💓💓💓💓💓Ján Shogun Bálint 💓💓💓💓💓

 

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.