Aktuálne dianie v prítomnosti

Transformácia posledných týždňov nám prináša novoty, čo často nás vedie do chaosu. Máme strach zo zmien, ktoré k nám prichádzajú. Prosím, všetko dokážeme zvládnuť, ale len cez srdiečko.

Ak si muž, tak prijmi energie skutočného muža, aby si so svojou silou nielen sebe, ale aj tvojej láske bol nápomocný, nakoľko obaja prechádzate transformačným procesom. Potrebujete obaja byť v harmónii, so sebavedomím, schopnosťou počúvania sa navzájom, chápať jeden druhého, a hlavne všetko konať cez svetlo lásky a porozumenia. Čistíme sa aj od iluzórnych presvedčení.

Obrovskú silu nám dáva aj náš vnútorný šaman – šamanka, neha, zdravé bytie. Osloboďte aj vnútorné dieťa, niekedy aj vaše nezrelé strachy, komplexy z detstva, či z prvého vzťahu, alebo z obdobia keď ste sa učili byť dospelým.

Priateľu, nech tvoja múdrosť sa stane skutočnosťou tvojej reality na Zemi lásky, na čo sa momentálne pripravujeme.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.