Ako je to keď poviem, či povie niekto, že sme všetci bytosti svetla?

 

Každý človek v inkarnácii sa skladá z ducha (Vyššie Ja), duše a osobnosti (inkarnátu, fyzického tela).
Bytosťou svetla je duch. Ja, ako môj duch sa rozhoduje aké lekcie si naplánuje do tejto inkarnácie, podľa toho urobí dohody s ďalšími duchmi a tak v časopriestore sa stretneme ako inkarnáti , dohody duchov vykonáme aby lekcia sa uskutočnila. Každá lekcia nám dáva určité poznanie. Pokiaľ sme lekciu nezvládli, tak sa to zopakuje. Či už s tým istým inkarnátom, alebo s ďalším. Samozrejme bude to trocha inak, nakoľko každý duch ako aj duša, či inkarnát – osobnosť sú originál. Nikdy sa neopakujú. Ani v ďalšej inkarnácii. Správne aby sme to pochopili, duch je vždy ten istý, len duša a osobnosť sa mení.

Prečo som to napísal? Nie každý má toto poznanie. A niekto by ťažko chápal, že ak vyššie Ja je svetelná bytosť, láska, tak prečo sú, existujú aj zlý ľudia? Ľudia, ktorý vôbec nemajú lásku, súcit v sebe. Aj preto, lebo je to v ich životnom pláne. Niektorí si dali za úlohu, že v tomto živote budú robiť zle, iný to dobré. Ako by sme vedeli, čo je zlé, keby sme to nezažili. Samozrejme, túto tému by sme mohli rozšíriť ďalej a ďalej.

Teraz som cítil potrebu len takto, jednoducho, či najjednoduchšie to napísať.
Ak niekto bude mať potrebu to rozšíriť, doplniť, nech to napíše do komentára.
Prajem nám krásny láskyplný deň.
S láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.