Ako ďalej?

Ako ďalej?

Poslednú dobu často sa ma pýtate ako ďalej. Tento článok bude pre vás. Nechcem nikoho súdiť, ale faktom je, že chcete odo mňa aby som potvrdil niečo čo máte v hlave, a neveríte väčšina srdiečku. Ani neviete, že čo je viera v srdiečku.

Všetko väčšinou chcete pochopiť cez rozum, a keď sa vám niečo pokúšam vysvetliť, tak som podľa vás taký a onaký, lebo vám nedávam to, čomu vy rozumiete. Milovaní, ako vám mám pomôcť? Ak nedokážete sa napojiť na svoje srdce, za to môžem ja? Stále väčšina z vás chce, aby rozum vám dával odpovede. A na základe toho ste stále tam ako väčšina. Vaša úprimnosť, pokora, bezpodmienečná láska stále prechádza cez váš rozum. Kedy sa konečne rozhodnete skutočne veriť v Boha? Kedy prijmete svoju dušu, srdce? Je to bolestivé, nakoľko vašou tvrdohlavosťou či strachom neustále ste tam, kde ste boli voľakedy.

A aj keď stále frekvencie sa zvyšujú, vám to dáva len bolesť, neistotu do vašej prítomnosti. Chcete aj odo mňa vlastne počuť len to, čo chcete počuť. Viete, niekedy mi hovoríte, že chodíte na prednášky, kurzy a atď. Tak prečo sa nepýtate svojich učiteľov? Ak mi dovolíte, ponúkam vám jednu knihu na prečítanie. Je to MILAREPA od Eduarda Tomáša. Pochopíte pokoru. A hlavne že kurz, škola ti nepomôže v tejto dobe, ak stále chceš za víkend sa naučiť niečo. Keď očakávaš vedomosť cez rozum. Mne tá kniha voľakedy dala veľmi veľa. Tak si ju zožeňte niekde a prosím nepýtajte sa ma, že kde to zoženiete. Budem to brať ako vašu lenivosť, čo väčšinou sa nachádza v dnešnom svete. Kto hľadá ten nájde. Pozor prosím na ego v tomto smere. Ego nám pomôže ak dokáže počúvať  dušu, srdce.  Jedine srdce, láska nám môže pomôcť.

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.