Teslova tachyónová platnička na liečenie

© www.Gaia2010.sk

 

Ako funguje Teslova tachyónová platnička?

 

Platničky sú vyrobené z hliníku podľa originál patentu Nikola Tesly, vyrobené vo firme R.H.V., Švajčiarsko . Atómové a elektrónové spiny sú tak zmenené, že platnička rezonuje so základnou energiou vesmíru ( Chi, Prana, Orgon, Energia Nulového bodu).  Povrch platničky má kryštalickú štruktúru. Pole platničky vzájomne pôsobí s touto energiou. Platnička nielen že priťahuje tieto energie, ale aj ich odráža. V praxi som zistil, že má turbo efekt, odraz je silnejší než príjem, priťahovanie.

 

Ich chemické zloženie sa podobá rubínu a zafíru, ktoré sú tiež zložené z oxidu hliníkového. Je známe že aj rubíny dávajú energiu a preto už v stredoveku boli známe ako „kamene života“.

 

Platničky poskytujú informácie z tzv. „Schuhmannovho poľa“ na ľudskú auru. Tým sa môže ľudský organizmus regenerovať  na viacerých rovinách a zvyšovať svoje frekvencie. Určite viete, že za posledné roky „Schuhmannovo pole“ svoje vibrácie zvýšilo. http://dolezite.sk/NALADTE_SA_NA_FREKVENCIU_ZEME.html

 

 

„Schuhmannove pole“ je magnetické pole medzi ionosférou a povrchom zeme. Platničky pôsobia nielen ako antény, ale  i ako vysielač. Ich pole prechádza cez všetky  materiály. Harmonizér platničky zdvíhajú frekvenčné kmitanie biopoľa človeka, ktorý ich používa.

 

Ako vám môžu pomôcť Teslové platničky?

  • harmonizujú a doplňujú  energeticky deficitné oblasti tela, aury
  • harmonizujú príčiny disharmónie
  • pomáhajú pri meditácii
  • zrýchľujú  hojenie rany  a popálenín, pričom znižuje bolestivosť, (vhodná na použitie pri pooperačných stavoch)
  • zvyšujú regeneračnú schopnosť organizmu
  • zvyšujú životaschopnosť organizmu a mentálne sústredenie
  • zvyšujú výkonnosť organizmu pri športe a ťažkej práci
  • čistia, harmonizujú, aktivujú čakry

Táto jedinečná energia nemá žiadne kontraindikácie. Môže vyvolať občas očistnú reakciu. Nie je to však nebezpečné, ale môže to byť nepríjemné a trvá to krátko.

Vplyvy vznikajúce pôsobením žiarivej energie je možné sledovať na všetkých energetických štruktúrach človeka, od jemnohmotných štruktúr duchovnej a mentálnej energie až po hrubohmotné telo.

Použitie platničky pri liečení je individuálne. Dĺžka liečenia závisí od  rôznych faktorov.  Niekedy stačí jedno posedenie a niekedy treba viac.

V praxi tieto platničky používam ako samotné, ale aj v kombinácii s liečivými kameňmi, reiki a podobne. Majú naozaj široké využitie v liečiteľstve.

 

Sú vyrobené vo farbách dúhy.

 

–       Fialová: Farebná frekvencia platničky spôsobuje rezonanciu s príslušnou čakrou podobnej farby, čím sa zvýši účinnosť vplyvu energetického poľa platničky na energetické pole čakry.  To isté platí aj na ostatné farby.  Má silné liečivé a čistiace účinky, pôsobí priamo na mozog a nervy. Pre duševnú rovnováhu a vnútorný pokoj. Rozvoj duchovných schopností. Pomáha pri nedostatku sústredenosti ako aj pri meditačných cvičeniach. Harmonizuje celé telo.

 

–       Tmavomodrá: podporuje predstavivosť a duchovnú silu, vnútornú istotu, múdrosť, intuíciu, uvedomovanie si sveta okolo seba. Na fyzickej úrovni zlepšuje látkovú výmenu. Harmonizuje ľavú a pravú časť mozgu, zlepšuje mentálne schopnosti. Má harmonizačný vplyv na dušu, nervy a pomáha proti nespavosti.

–       Bledomodrá: lieči zápaly, bolesti hlavy rôzneho druhu, posilňuje vyčerpaný nervový systém, znižuje duševné napätie. Dodáva mier, pokoj a pocit bezpečia. Harmonizuje štítnu žľazu. Posilňuje schopnosť komunikácie. V dnešnej dobe hlavne komunikácia je úhlavným nepriateľom človeka. Pomáha pri duševnej vyčerpanosti a prepracovanosti. Má harmonizačné účinky na ľudí, ktorí majú skrytú agresivitu alebo ľahko sa nechajú vyviesť z miery.

–       Zelená: Pôsobí osviežujúco aj ukľudňujúco na srdce. Podporuje hojenie srdcových ochorení. Môže oživiť krvný obeh, regulovať krvný tlak. Pomáha pri ťažkostiach s dýchaním a uvoľňuje telesný a duševný tlak. Znižuje hnev a pocity strachu, dodáva dôveru a schopnosť vzdať sa niečoho resp. z niečoho upustiť. Pomáha pri transformácií minulosti a pri odpustení. Jemnou formou lieči všetky rany ako na duši tak aj na fyzickej úrovni. Možnosť použitia pri unavených očiach. Rovnako ju používam na rôzne zápaly, kde potrebujeme jemnosť, pochopenie.

 

–       Žltá: Má posilňujúci vplyv na nervy. Pomáha pri melancholických a pesimistických náladách. Vyžaruje svetlo a teplo, optimizmus a radosť. Pekne pomáha pri alergiách a problémoch s dýchaním (astma). Harmonizuje žalúdok, pečeň, obličky, tenké črevo, dvanástnik. Pomáha nazrieť do príčiny narušených vzťahov, harmonizuje vzťahy.

 

–       Oranžová: Posilňuje optimizmus, sebadôveru, odvahu a silu vôle. Rovnako aj  cit k vzťahom a záväzkom. Pomáha riešiť existenčné strachy, životné obavy a blokády, pri pocitoch obmedzenia a ohraničovania. Dodáva pocit slobody.. Pozitívne vplýva na močový mechúr, pohlavné orgány, plodnosť, hrubé črevo.

 

–       Červená: dodáva radosť, tvorivosť, životnú silu, elán. Pôsobí stimulujúco, až dráždivo, expanzívne,  pozdvihuje erotiku. Pomôže presadiť sa v praktickej realite. Stimuluje a čistí krv. Pomáha pri nízkom krvnom tlaku, nedostatočnom prekrvení, pri frigidite a impotencii / pri kombinácii s oranžovou / a bolesti nôh. Povzbudzuje tvorbu hemoglobínu, všetky vylučovacie procesy. Napr.: pri chronicky upchatom nose, pri strate čuchu. Napomáha pri odvodňovaní, dobre pôsobí na obličky vysušené od nedostatku tekutín. Rieši niektoré problémy okolo menzesu, pri migrénach ak sú pre zúžené cievy, atď. …

 

Priatelia, tieto platničky používam na liečenie. Nepredávam ich.

 

Energetické vyrovnanie za liečenie s platničkami:

  • len osobné liečenie: 20€/ 1hod.

 

 

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte záujem o liečenie s Teslovými tachyónovými platničkami

Môžete sa objednať na liečenie TU