Slabé, silné ženy, muži, vzťahy

Žijeme či chceme alebo nie v dualite. Žiť v samote je útek cez strachy od pochybností z partnerského vzťahu. Pri tom cítime v srdci, že nám chýba naša polovička. Práve preto je tak ťažké žiť v sebaharmónii, v prepojení duše s naším životným plánom.

Často vidíme na našich partneroch podľa našich zistení rôzne veci, ktoré nám nesedia. Nebude to len zrkadlenie? Nebudú to naše strachy, pochybnosti, nedôvera v seba, či nedôvera určitých skutočností? Často práve naša snaha vnímania úprimnosti pod pláštikom ilúzií, ezomatrixu nás dostáva na šikmú plochu života. A potom len trpíme, chorľavieme.

Faktom ale je, že nás vychovali rodičia so slabým či poškodeným rodom. Veď sa pozrite na svojich rodičov ak cítite v sebe že sa vám vo vašom vzťahu, živote nedarí. Nemyslím vôbec na to aby ste ich súdili. To nie. Robili všetko tak, ako vedeli, dokázali, cez možno poškodený rod, bez svetla a lásky. Našou úlohou je si to teraz uvedomiť a napraviť a v tom nám môže pomôcť naša úprimnosť cez bezpodmienečnú lásku, cez ochotu milovať čistou láskou seba, partnera, partnerku.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.