Niečo o a pre dvojplameňov.

Faktom je, že sa necítim byť odborníkom v tomto smere rozumovo ale duša káže písať.

Žijú medzi nami a keď sa stretnú ich životy sa veľmi menia. Skôr ich životy v láske sú ťažké, kým sa všetko nedá do správnej harmónie.
Doladiť, vyčistiť, pochopiť srdcom, dovoliť si bez strachu vstupovať do stále zradnejších tienistých vôd ich spolubytia im prináša nepredstaviteľné skúsenosti.

Najťažšie je ak jeden z nich si neuvedomuje, že v skutočnosti je dvojplameňom toho druhého. Aj to sa stáva a pomerne často. Cítia k sebe neviditeľné puto harmónie, vôňu spolubytia a niekedy práve ten jeden z nich aj strach, či to zvládne, nakoľko nechce ublížiť tomu druhému.
Veľa by sa o tom mohlo písať. Jedno ale je isté, sú spolu podľa životného plánu a v danej prítomnosti sú tam kde majú byť a učia sa cez vlastné a spoločné lekcie zvládať cestu na vrchol hory poznania.
Každý z nich je pánom svojho a spoločne vlastného osudu. Prepojenie sŕdc dvojplameňov im prináša do bytia silné a zároveň tiché uvedomenie, že sú jeden. Nesnažme sa toto spojenie predstavovať rozumom, nakoľko to len všetko môže pribrzdiť. Ich komunikácia cez ich duší je ako jedna sviečka s dvoma knôtmi, kedy dve plamene spolu horia a neustále jeden druhého podporujú, vyživujú, tvoria niekedy vyslovene veľký silný spoločný plameň.
Niet tu žiadneho učiteľa ktorý by mohol pomáhať, viesť ich. Jedine ich srdiečka.
Samotné dvojplameňe žiaria vlastnou frekvenciou, majú vlastné spirituálne naladenia, úlohy.
Veľa ale im pomôže komunikácia, spoločné zdieľania, kedy takouto formou odomykaju čiastky vedomostí, ktoré v určitých momentoch, etapách potrebujú. U každého je to inak a pomáhať v skutočnosti im môžu vyššie svetelné bytosti, ktoré veľmi citlivo vnímajú ich potreby a snažia sa im pomáhať.

Píšem a zároveň cítim, že je to veľmi hlboká téma. To teraz radšej nechám tak.

Mám odkaz od archanjela Chamuela: Milovaní neriešte, či ste alebo nie ste vo vzťahu s dvojplameňom. Existuje len láska a každý z vás ku svojmu dvojplameňu dostanete. Ten čas príde vtedy, keď budete pripravený. Žite v láske tak ako len dokážete v prítomnosti. Vaši partneri sú vo vašom bytí práve preto, aby ste sa pripravovali, prešli cez lekcie, ktoré vás pripravia na vaše stretnutie s vašim dvojplameňom.
Pokiaľ si nahovárate, že už ste pripravení, len sebe ubližujete. Zistíte to nakoniec. Nerobte si zbytočne ilúzie o živote dvojplameňov. Ich spojenie je špecifické a jedinečné. Prináša im presne to, čo každému z vás to vaše spojenie. Prináša to, čo sa máte naučiť v prítomnosti.

S láskou pre nás archanjel Chamuel a Apukhe

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.