Nie je láska ako láska – prvé stretnutie so svojou duálnou dušou.-2.časť

 

1. predošlá časť

Konečne prichádzame ku stretnutiu,  kedy sa jedná o duchovný rast duálnych duší.  Predpríprava vesmíru k tomuto stretnutiu je veľmi potrebná.  Už od detstva tieto duše veľmi citlivo reagujú na všetky formy disharmónie života.  Všetko prežívajú veľmi intenzívne a ich vnútorný svet obsahuje veľa otáznikov.  Postupne sa učia počúvať svoje srdce.  Každý z nich kráča na svojej ceste poznania, prijatia nových zmien. V ich srdciach sa stále silnejšie  ozýva volanie toho druhého. Samozrejme nevedia o tom  že sa stretnú, že je to predpríprava.

Všetko sa postupne dolaďuje.  Najčastejšie sa to prejavuje ako stále silnejšia túžba po nemajetníckej láske. Ale čo je to nemajetnícka, bezpodmienečná láska?  Veľa o tom vieme z kníh, článkov a niečo už začíname ochutnávať.  Sú to naše prvé kontakty s touto nádhernou láskou, emóciou.  Niekedy tieto duše čakajú jeden na druhého, kedy ten druhý už bude  pripravený.  V tomto prípade vesmír veľmi účinne pomáha. Ako sa blíži čas stretnutia, dolaďujú sa vibrácie,  okolnosti, odhaľujú sa niektoré hmly nevedomia.  Keď sa pozerám naspäť , tak v mojom prípade vesmír tak nádherne pracoval v tomto smere, že je to až neuveriteľné.  Tri krát sme sa už mohli stretnúť, boli sme v jednej budove, miestnosti na duchovných akciách a predsa sme sa nevideli. Náš čas ešte neprišiel.  Tieto stretnutia sa odohrali trištvrte  roka  pred našim ozajstným stretnutím.

Keď sme už pripravený na ozajstné prvé stretnutie, zapnú sa sily príťažlivosti.  Sú to magnety, kedy zrazu neexistuje žiadna prekážka k vedomému stretnutiu.  Stojíte jeden pred druhým, pozeráte sa cez brány do duše a pýtate sa „kto si“?  Cítite krehkosť, jemnosť a predsa tak obrovskú silu vašich vibrácií. Často máte spoločný pocit, ako keby sa čas zastavil. Preciťujete nekontrolovateľnú, neochvejnú, dôveru jeden k druhému, až je to dych vyrážajúce.  Vaše prvé dotyky ani nie sú na fyzickej úrovni. Čím jemnejšie sa dotknete toho druhého, tým silnejšie ho cítite. Je to ako keď sa dotýkame na éterickej úrovni.

Sila príťažlivosti sa nenachádza v spodných čakrách ale v 4., 5., 6. čakre.  Ste prepojený telepaticky vo všetkých smeroch.  To čo prežívate, cítite, ten druhý to rovnako  vníma.  Komunikáciu prenechávate radšej  cez  emočné obrazy, ktoré prijímate a zároveň vysielate. Ani neviete vysloviť to čo vnímate, cítite. Nie je to pomenované. Aj básnici len opisujú lásku, ale toto vtedy ani nechceme opisovať.  Sme v Teraz a Tu ako jedna duša.

Stále myslíte jeden na druhého. Nedokážete povedať „nie“ a ani nechcete. Máte neuveriteľne veľa spoločného a predsa ste odlišný. Je to ako vesica piscis, je to ako ozubené kolesá, ktoré presne zapadajú do seba.  V tej nádhere, jednoduchosti, vnímania a prežívania často  len na tieto otázky hľadáte odpovede. Kto si? Prečo? Je to sen? Ako je to možné, že sa navzájom tak cítime? Odkiaľ sa poznáme, že poznáme túžby toho druhého?

Keď začnete rozprávať svoj životný príbeh, zistíte, že po celý čas ste sa pripravovali na toto stretnutie. Ďakujete vesmíru, všetkým svetelným bytostiam, že vás viedli a priviedli na toto stretnutie. Tá bezpodmienečná dôvera, láska, existencia v Teraz a Tu prinášajú úplne nové rozmery vnímania absolútneho šťastia. Zrazu cítite, že vo vašich životoch nič nie je nemožné. Ste ozajstnými tvorcami svoje budúcnosti.

Predstavte si teraz, že stojíte spolu s vašou duálnou dušou na ceste poznania, ktorá je vydláždená tabuľami poznania. Teraz stojíte spolu na jednej tabuli, ktorá vám dáva presne to poznanie, ktoré momentálne potrebujete. Je to absolútne nová frekvencia, kvantový skok do neznáma, o ktorej ste ani nesnili. Spoločne ochutnávate túto novú vibráciu, radujete sa z každého nového vnímaného poznania. Nezabudnite prosím na to, že toto všetko sa stále deje cez 4.- 6.čakru.  Tu sa transformujú, premieňajú staré vzorce myslenia, ktoré sme si priniesli so sebou. Môžem vám povedať, je to naozaj nádhera. Nikdy v živote som toľko neplakal od šťastia, jasal od nových otvárajúcich sa dverí do nových poznaní. Prežíval som to ako malé úžasné vzostupy.  Človek to vníma ako Boží Dar a tak stále ďakuje, ďakuje a ďakuje.

Pre www.gaia2010.sk napísal Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.