Nie je láska ako láska – prvé stretnutie so svojou duálnou dušou. – 1.časť

 

V článku „Nie je láska ako láska – cesta k svojej duálnej duši“, som vám sľúbil že sa vrátim k tejto téme.  Dnes preto pridávam ďalšie informácie, myšlienky, zhmotnené city, emócie v písmo.

Nebude sa mi ľahko písať, nakoľko je to úžasná a citlivá téma.  Najťažšie je napísať, opísať niečo, čo  je ťažko opísateľné a podľa mňa sa to ani nedá presne pomenovať. Dá sa to len prežiť a nádherne precítiť, vnímať.

Každý z nás je v transformačnom procese. Či už chceme alebo nie, všetci sa meníme cez nové výzvy života. Niektorí riešia svoju hmotnú premenu, niekto svoje srdcové záležitosti a sú taký, ktorých priťahuje duchovný rast.  Je to v nás, je to ako magnet, ktorý priťahuje nové možnosti transformácie v náš prospech na všetkých úrovniach bytia. Samozrejme u každého človeka je dôraz prijatia zmeny na inej úrovni. Aj keď sa to týka čiastočne všetkých úrovní života, vždy je tam tá prioritná, karmická úroveň životného plánu jedinca.

Čo sa týka duálnych duší, ich stretnutie predchádza podvedomou prípravou na toto prvé stretnutie v tomto živote. Prečo som zdôraznil v tomto živote? Nie je samozrejmosťou, aby sa stretávali nejako pravidelne.  Sú to výnimočné udalosti, o ktorých si ešte niečo neskôr povieme.

V čom spočíva podvedomá príprava ich stretnutia?  Je viac možnosti prípravy, ale najdôležitejšie je pochopiť účel ich stretnutia. Nemali by sme zabudnúť ,  v akom veku a rokoch žijeme. Z toho treba vychádzať.  Určite ste si všimli, že poslednú dobu všetci prežívame menšie alebo väčšie zázraky, osobné vzostupy.  Najväčším pomocníkom v tomto smere je vesmír. Pomáha nám ako sa len dá. Nezhmotňuje to, čo chceme, po čom túžime, ale to čo je pre nás to najlepšie. Preto sú šťastnejší tí, ktorých túžby korešpondujú so životným plánom.

Duálne duše, dvoj lúče,  duchovní partneri  ak sa stretnú, je to vždy za účelom niečo si predať, odovzdať, pomôcť.  Jeden z nich je pripravený uskutočniť kvantový skok na vyšší stupeň poznania a ten druhý potrebuje pomoc.  V tomto prípade som myslel na duchovný kvantový skok.  Málo kedy sa stretávajú na riešenie a pomoc fyzickej, hmotnej  úrovne.  Ak predsa len, tak vždy je to ako nádherná dovolenka, prázdniny v skole lásky na Zemi.  Sú to šťastní ľudia, duše, ktoré  sa jednoducho neomylne zamilujú a v láske prežijú spoločne jeden nádherný ľudský život.

S predprípravou stretnutia duálnych duší má trocha viac práce vesmír v prípade ak sa jedná o stretnutie, kde sa riešia srdcové záležitosti. Človek to síce  ani nejako nezbadá, ale predsa to tak intenzívne prežíva, že sa mu to vryje do pamäti na celý život. Voláme ich naše životné lásky. Rád by som vás upozornil na jeden fakt. Životné lásky sú aj karmické lásky so spriaznenými  dušami, ktoré rovnako intenzívne prežívame.  Ťažko sa to rozoznáva. Možno niečo vás bude inšpirovať na rozoznanie lásky duálnej a spriaznenej duše v nasledujúcich  myšlienkach.

Napísal: Ján Bálint 3.8.2011

Pre www.gaia2010.sk napísal Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.