Ja Som … Láska

 

Koľkokrát ste už vyslovili mantru „Ja Som Láska“? Koľkokrát ste sa do nej vcítili? Koľkokrát ste si povedali: „Áno, Som Láska“, a koľkokrát ste zistili, že ste si len vyrobili ilúziu lásky?

Opäť, ako vždy je hlboká noc a začínam ťukať do kláves na PC. Je presne 2:20. Tieto otázky, ale aj ďalšie na túto tému ma držia už dve hodiny. Vidím pred sebou rôzne situácie, vnímam odpovede, ležím si tak v posteli a stále hlasnejšie vnímam jeden hlas cez moju dušu so slovom „píš“.

Pýtam sa ho, kto si a on nato, to som JA. Kto ja? Odpovedá, no predsa Láska. Už niekoľko hodín so mnou komunikuješ a ani si to nezbadal?

Aha, odpovedám. Myslel som si, že niečo riešim v sebe, potrebujem niečo pochopiť, prijať a že sa nejako tie myšlienky vo mne tak točia.

To je pravda, vraví, akurát tie odpovede som ti posielal JA. Vráť sa ale k tým myšlienkam, pocitom, ktoré si videl, cítil a napíš si ich sem.

Nechce sa my vstávať, ale nakoniec vstávam, lebo viem, že by som nezaspal, pokiaľ nenapíšem to, čo mám napísať.

Prvý vnem, ktorý som zachytil bol „Ja Som“, potom trocha ticho a „Láska“. Je to nádherný pocit, prijatie, keď cítite v sebe, že vy …. ste …. Láska. V tom momente som vyslovil len slovo „Láska“ a  vnímal som seba v „Ja Som v Láske“. Či som to otáčal tak, alebo onak, videl som sám seba ako „Lásku“. Nepotreboval som zdôrazňovať nejako Ja Som, stačilo sa vcítiť do „Lásky“ a to vibrovalo ako Ja Som Láska. Neviem to lepšie napísať, skúste sa do toho vcítiť a viem, že ma pochopíte.

Druhý vnem, ktorý prišiel, mal inú kvalitu. Videl som rôzne útoky na seba, nechápavé oči, srdcia, počul som rôzne kritické slová na moju adresu, a ja som len stál, a stál, a stál milujúc, s láskou v srdci a okolo seba v mojej aure bola Láska. Všetci na mňa ukazovali, hovorili, hlavne vyčítali a nezbadali, že ja sa nebránim, neútočím, nevysvetľujem, len som „Láska“. Objímam ich ako len môžem a oni sa tvária ako slepí.

Prečo som to mal vidieť? Láska mi odpovedá: z jednej strany to bola skúška, že ako vo svojom srdci zareaguješ a potom aby som ti mohol dať túto odpoveď. Tí ľudia ťa majú radi, skoro všetkých poznáš, no nechápavo sa na teba pozerajú a vytýkajú ti len to, že neplníš ich kritérium lásky, ktorá je plná očakávaní. Pravá láska nepozná žiadne očakávania.

Ďalšia odpoveď, ktorá ku mne prichádzala bola, že pravá láska nepozná strach. Naozaj je to tak. Aj teraz vidím, ako som tam stál bez strachu a objímal som ich s energiou lásky a oni to odmietali prijať. Cítil som a aj teraz cítim v sebe neochvejnú lásku, harmóniu, stred, kedy akoby sa moja duša prihovárala so slovami: „Všetko je dobré. Ešte sú na ceste, ale čoskoro to všetko pochopia“.  V tom momente chápem, že ani čas nemá nič dočinenia s láskou. V tom stave, čo prežívam, tam niet času, je tam len Prítomnosť Lásky.

Posledný vnem je niečo, alebo niekto, kto sa teraz chce odhaliť. Písal som o Ňom už toľkokrát, cítil som Ho, rozumom som Ho aj prijal. Myslel som, že Ho mám aj v srdci, ale až teraz a tu som Ho naozaj prijal. Už to asi viete a pochopili ste ma, čo som sem napísal. BOH. Celú tú dobu som komunikoval s Bohom. Ale tento vnem ma posunul ešte hlbšie, bližšie k nemu. Neviem, či ma pochopíte, no nebojím sa, neriešim to, skúste precítiť tieto ďalšie slová, nakoľko to neviem vysvetliť.

Opýtal sa ma: Ešte stále si Láska? Áno, odpovedám. A kto som Ja, spýtal sa ma. Aj Ty si Láska, povedal som mu. Teraz mi ale “docvaklo”. Ježiš tak tiež povedal, že BOH je LÁSKA. A teraz a tu aj ja som LÁSKA.

Takou neuveriteľnou láskou sa na mňa teraz usmial a povedal: „Vitaj doma“. Až teraz som pochopil, čo to znamená byť ozajstnou bunkou Boha, byť ozajstnou Jeho časťou. Až teraz som pochopil, že ak niekto šíri strach, falošné ilúzie, očakávania zabalené, zahalené slovami lásky, v mene lásky a či aj rozpráva o bezpodmienečnej láske, nie je to tá pravá, čistá láska, JA SOM LÁSKA, LÁSKA.

Utieram slzy šťastia a Lásky a vidím celé ľudstvo, všetkých Vás ako Lásku. Všetci SME LÁSKA, akurát momentálne nás tak trocha delí od seba čas. Priestorovo sme na jednej milujúcej planéte, kde sa nachádza vysoká škola LÁSKY.

Milujem nás, vás neskonalo a či ma chápete alebo nie, je to jedno, lebo viem, že sme všetci LÁSKA.

 

S láskou v láske napísal

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.