Harmonizujúce búrlivé časy vo vzťahoch? (časť – 1)

Harmonizujúce búrlivé časy vo vzťahoch? (časť – 1)

Láska, vzťahy. Ak sa tak zastavíme na chvíľu, nič nie je tak ako to bolo voľakedy a niekedy sa to môže zmeniť aj po sekunde.

Je samozrejmé, že každý jednotlivec to vníma inak, inak zažíva, cíti, vidí. Dôchodcovia už najčastejšie prijali svoj život tak ako to žijú roky a čakajú len na smrť. Česť výnimkám. Sú aj v tejto kategórii jednotlivci, ochotní sa meniť transformovať ako na iných úrovniach, tak aj vo vzťahu.

Takže dnešné písmenká budú smerované ku všetkým jednotlivcom, párom.

Transformačný proces nás neustále volá k zmene. Vyslovene s láskou provokuje. Ako? Tak, že cítime v sebe, že to môže byť stále krajšie, láskavejšie, milovanejšie, hodnotnejšie, hlbšie, božskejšie. Samozrejme niekto to cíti a niekto nie. A takto vznikajú vo vzťahu nerovnováhy. Či je to v dávaní, v prijímaní, v transformácii.

Prichádza energetické, či vibračné oddelenie sa jeden od druhého. Jeden z nich to nevidí, nakoľko má rôzne iné starosti v sebe a pokiaľ sa ani nejako vážne nehádajú, nepije a atď., nemá potrebu to riešiť. V tom druhá strana, stále viac dáva, dotuje a čaká, kedy príde zmena.

Prečo, načo čaká? Na zázrak? Ťažko povedať. Každý z nich má svojou vlastnú výhovorku. Práve tu vidno, koľko podôb má láska medzi ľuďmi.
Preto tak ťažko páry nachádzajú úplnú rovnováhu vo vzťahu. To sa ani momentálne nedá. Sme stále v dualite a tak tvoríme si navzájom protipól. Zrkadlime si veci navzájom, dopĺňame sa navzájom. A z tohto balíka čo tam máme, nejaké to percento nás spája.
U niekoho je to viac u niekoho menej.

Ak je to karmický vzťah, tak si navzájom dali určité lekcie a ktoré si navzájom buď odtrpia, alebo sa poučia a buď pôjdu spolu ďalej, alebo každý svojou cestou.

Pokiaľ sú to dvojplamene, často to majú veľmi ťažké. Je to ako ukončenie, dokončenie najvyššej kvality vzťahu, lásky a vstup do spoločnej jednoty. A keďže aj oni sú zatiaľ v dualite, je veľmi ťažké si vytvoriť vzájomnú najvyššiu možnú jednotu vo vzťahu. Ale všetko je možné ak obaja si uvedomujú svoju lekciu, úlohu. Vlastne, toto platí na každého z nás.

(Pokračovanie zajtra)

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.