Držal si sa toho, že ty si pravda vo vzťahu? OMYL.

 

Všímaj si váš vzťah. To, čo si nevšímaš, odmietaš, ignoruješ, ti tvoja polovička ponúka nejakou formou a rovnako ty svojej polovičke. Ako inak by ste mohli byť bližšie k sebe, alebo pochopili potrebné učivo a vedeli napredovať?

Niekedy samotný rozchod, je jedinou alternatívou, aby si si konečne dal otázku, prečo k tomu prišlo, kde som robil chyby? Niekedy rozchod pre niekoho je vykúpenie z psychického týrania, otroctva, alebo poriadna facka pre ego.
Nikdy prosím rozchod neberte ako trest, ako že niekto vás trestá, alebo vy chcete niekoho trestať. Rozchod je oslobodenie sa od niekoho, či niečoho, aby ste mohli vstúpiť do novej reality s niekým, kto vám bude rozumieť.
Určite, niekto si teraz povie, ja som to už urobil viackrát a stále je to o ničom. Verím ti. To preto, lebo si sa nič nenaučil, držal si sa toho, že ty si pravda a opustený človek je to zlo. Zabudol si, že aj ty si sa mal niečo pochopiť a ísť ďalej. Tak si daj otázku, prečo?
Nedávno som sa rozprával s jednou nádhernou a krehkou bytosťou o vzťahoch. Obaja sme cítili rovnako, že nepotrebujeme nikoho len preto aby sme zahnali samotu. Chceli sme len jedno. Niekoho, kto nás bezpodmienečne bude milovať, a všetko, čo prináša skutočná bezpodmienečná láska. Obaja sme cítili, že jedine to nás môže naplniť až po okraj bytia láskou.
Niekedy, človek si to všetko musí uvedomiť aby do jeho života vstúpil človek s láskou ako len pre nich a rovnako pre všetkých. Až vtedy prichádza prepojenie dvoch, kedy slová už neexistujú, len prepojenie na všetkých úrovniach bytia v láske, porozumení, jednote.
S láskou pre nás Apukhe.❤❤❤

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.