Sme na mentálno emocionálnom kolotoči.

© www.Gaia2010.sk

 

Mám pocit, ako keby sme boli na mentálno emocionálnom kolotoči. Stále rýchlejšie sa to točí, cítime sa všelijako. Ako keby všetko to čo k nám nepatrí, má sa nejako z nás dostať von.
U každého kto to cíti, sa prejavuje inakšie. Môže sa hlava točiť, problémy s krkom, hlasivkami. U niekoho priedušky sa prejavujú, inde trávenie, kĺby, fyzická či emocionálna únava, ospalosť. Možno máš chuť plakať ale akosi je to zaháknuté. Chytá ťa hnačka, chce sa ti vracať? Nevieš sa sústrediť? A mohol by som pokračovať.

Väčšina z nás máme niekde niečo pripečené v našich energetických telách. A práve tieto energetické zhluky sa momentálne uvoľňujú. Presnejšie povedané, odtrhávajú sa. Nie je to príjemné, no každý z nás to vníma inakšie.

Čo máme robiť? Podľa toho, čo sa vám ukazuje, tak najprv meditácie na čistenie, odpustenie. Bylinné čaje, viac vody, ak môžete choďte do prírody. Kúpeľ, sviečky, vonné tyčinky, relax, masáž, pustite si hudbu ktorá vás upokojí, alebo éterické oleje cez masáž, či ich len nakvapkať na papier, vatu ak nemáte difúzer.

Nuž čo už, ideme vyššie a tak už nemôžem ťahať za sebou to staré. Aspoň vidíme, cítime, aké to je. Niekto možno nič necíti momentálne. To ale neznamená, že ho to časom neminie.

Šťastnú cestu milovaní.
S láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.