Sloboda…

Milí priatelia, situácia v spoločnosti je mimoriadne zaujímavá. Celá spoločnosť je polarizovaná vďaka silným zámerom našich volených „guru“, no a „každý košiar má svoje ovce“. Toľko o politickej scéne.

Nuž a my „ovečky“ to máme rovnako zaujímavé. Odvaha, boj a nádej sa miešajú so strachom, kapituláciou a zúfalstvom. Všetko je to zmiešané v jednom obrovskom „kotlíku“ a máme možnosť „slobodnej voľby“.

Ja sa sám za seba snažím udržať v pokoji. Pokoj je pre mňa základňou, ktorá mi umožňuje vnímať prúd života a spracovávať dostupné informácie. Snažím sa byť vo svojom strede a rozhodovať sa v „prítomnom okamžiku“ najlepšie ako viem. Nie je dôležité dobré či zlé rozhodnutie, to ukáže budúcnosť. Dôležité je vnímať prúdenie energií (cítiť), rozhodnúť sa a prijať zodpovednosť. Sloboda má mnoho tvárí. Každý si musí nájsť a zvoliť tú svoju.

Takto to cítim ja.

© 2021 „Peter Oravský“

 

Ďakujem Jankovi Bálintovi za otvorenie brány a povzbudenie kráčať svojou cestou.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.