Shamballa – praktický priateľ

Shamballa – praktický priateľ

Odkedy som prijal zasvätenie Shambally, môj život sa zmenil a mení sa  naďalej.  Je ako môj tajný neviditeľný priateľ, ktorý sa stará o môj duchovný vývoj. Ponúka rôzne alternatívy skúseností, ktoré ma vedú na ceste poznania, na ceste osobného rozvoja.

Nádherným, jemným spôsobom  mi nastavuje zrkadlá, ktoré by som inak nevnímal, prináša situácie a ja ich riešim s láskou v srdci.

Na začiatku, keď som sa rozhodol prijať toto nádherné zasvätenie, ani som netušil, čo všetko mi to prakticky ponúkne do môjho života. Len v srdci som cítil jej volanie.  Dnes už viem, že je to úžasná dobrodružná cesta k sebapoznaniu, sebaliečeniu, ale aj k spoznaniu okolitého sveta.

Úžasným spôsobom privádza do môjho života skúsenosti, ktoré potrebujem prežiť, spracovať, vyčistiť, aby sa môj život dostal do harmónie. Prináša postupne svetlo do môjho bytia, existencie.  Klamal by som, ak by som tvrdil, že občas to nie je bezbolestný proces.

Pokiaľ sa ego bráni a bojuje, nechce pustiť veci, ktoré už nepotrebujete vo svojom živote, tak vtedy skôr, či neskôr aj nejaké slzy bolestí padnú. Častejšie sú to ale slzy šťastia, malých vzostupov. Každému z vás by som doprial tie nádherné pocity pochopenia, vyjasnenia, svetla, lásky a harmónie.

Nemal by som zabudnúť ani na karmické lekcie. Pokiaľ sme tu v tomto tele, niet človeka, ktorý by nemal nejaké karmické lekcie už za sebou, pred sebou alebo momentálne ich rieši. Aj v tomto smere je nám Shamballa nápomocný. Snaží sa, aby sme to rýchlejšie pochopili, prešli a hlavne, aby sa to aspoň trocha zjemnilo. Zjemniť, to znamená to, čo sa máme naučiť, aby to bolo plnohodnotné a zároveň v niektorých prípadoch menej bolestivé.

Pomáha liečiť nie len dušu, ale aj fyzické telo. Nádherným spôsobom uvoľňuje energetické bloky, ktoré sa vytvorili za dnešok, týždne, mesiace, roky.  Chce nám dopriať maximálnu harmóniu v našom Tu a Teraz.   Ako správny priateľ, chce len to  najlepšie pre nás. Nikdy nás do ničoho nenúti. On len ukáže to, čo odmietam vidieť a ja sa rozhodnem. Samozrejme, problémy na fyzickej úrovni sa snaží, aby sme pochopili ich duchovnú príčinu.

Určite sa postará o to, aby ste našli ten správny článok, myšlienku,  či už na nete alebo v nejakej knihe, kde dostanete inšpiráciu, pochopenie. Alebo stretnete človeka, priateľa, kamaráta, ktorý vám nejakým spôsobom predá tú správnu vetu, slovo, myšlienku. Ale ako som už povedal, bude to vaše rozhodnutie, čo budete robiť – ako sa rozhodnete po prijatí správy. A či vôbec to budete chcieť prijať!!! Ach to ego, niekedy nám naozaj robí veľkú šarapatu v našich životoch.

Shamballa je výborná energia pre liečenie rôznych fyzických, ale aj emocionálnych problémov. Posilní váš imunitný systém. Je nápomocný pri odbúravaní stresov, či rozpustení blokov. Veľmi účinne pomáha pochopiť a prijať, zároveň potom aj prekonať, spracovať naše vedomé, podvedomé strachy.

Liečiť môžete seba samých, iných ľudí, zvieratá, ale aj samotnú Zem.

Komu odporúčam prijať zasvätenie do Shambally?

Všetkým odvážnym, ktorí naozaj chcú odložiť svoje ilúzie, ružové okuliare. Vám, ktorí chcete zmenu vo svojich životoch a nie o tom len snívať. Všetkým, ktorí už pracujú s nejakou energiou, pomáhate iným nejakou formou a cítite potrebu odhaliť vaše ešte neodhalené podvedomé tajomstvá.

Prijať Shamballu, znamená prijať ozajstného priateľa na celý život. Nikdy nás neopustí, vždy nám bude nápomocný, nikdy nebudeme sami.

Napísal: Ján Bálint 18. 7. 2011

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.