Nehrajme hry milujúceho ak nie sme skutočne milujúci

 

Nehrajme hry milujúceho ak nie sme skutočne milujúci, ale len vtedy, keď nám to pasuje, vyhovuje alebo keď len v tom momente cítime lásku.
To ale neznamená, že musíme so všetkým súhlasiť. Aj láska má svoje hranice, vie rozlíšiť keď to už nie je láska.
Práve preto máme nárok povedať nie, stačilo, dosť aj bez negatívneho kriku, revu, odsudzovania, posudzovania.

Často sa stáva, že ak milujúci upozorní aj s láskavým slovom, tónom hlasu takého, kto hrá svoju lásku, že začne na neho útočiť, napádať, urážať, poukazovať na jeho chyby bez toho, že by sa zamyslel nad upozornením. Apropo, často vtedy tvrdí že ho súdite, odsudzujete a to láska nerobí. Je to jeho uhol pohľadu a už vtedy vidno, že na akej vibračnej úrovni sa jednotlivec nachádza.
Faktom je, že neoplatí sa mu oponovať, vysvetľovať. Nedokáže počúvať. Vo vzťahu vtedy je lepšie prehodnotiť váš spoločný pobyt, pokiaľ vám takáto forma spolužitia veľa uberá z vlastnej životnej energie, brzdí vašu transformáciu. Pokiaľ som aj vedomá prebudená bytosť, to ešte neznamená, že nemám čo prijímať, učiť sa. Naopak, každá nová transformačná vlna nám prináša nové vedomosti, ktoré by sme mali už ihneď praktizovať. Prečo? Predsa sa jedná o vzostup. Nie teória, ale praktické zmeny v nás nám umožňujú sa meniť z húsenice na motýľa.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.