Náhľad na November 2020

Milujem pomoc vesmíru pri písaní správ. Tak ako presne teraz. Napísal som názov a ja vidím 11 – 2020. Cítim, že aj vás niektorých tieto čísla oslovili. Aj mňa, ale pravdepodobne inak než vás a tak sa púšťam do prijímania a písania.

Viete veľmi dobre, že budúci mesiac bude veľmi silný, nakoľko po celý mesiac sa nám budú otvárať rôzne svetelné brány. Pre každého z nás, to bude iná sila, lekcia, nové poznanie, prijímanie, a mám vraj napísať nový duchovný krst. Veľmi silno vnímam, veľa novôt, ktoré nám dajú možnosť sa dostať na novú transformačnú úroveň. Niet sa čo čudovať. Onedlho tu máme december, ukončenie dokončenie a prípravu na ďalší rok. Možno niektorí z vás budete mať pocit, potrebu upratovania vo svojom bytí. Milovaní, hlavne prosím počúvajte svoje srdiečka, dušu, aby ste mohli pokračovať na svojej transformačnej ceste. Prosím, aby ste si všímali osobné znamenia, ktoré vám vesmír bude posielať. Dávajte si pozor, aby ste vedeli udržať svoje svetlo, silu. Budú rôzne osobné skúšky. Zbytočne by som písal príklady, nakoľko by ste sa na ne pravdepodobne  sústredili, a potom by utieklo to, čo je naozaj vaše. Nemám potrebu vás programovať.

Asi sa budem opakovať, ak vás chcem poprosiť aby ste hlavne boli v strede svojej lásky.  Začiatok mesiaca bude dušičkový. Mali by ste už vedieť, že čo všetko sa pootvára a tak chcem len vám pripomenúť, že bude dobré, ak si urobíte svoje ochrany každé ráno a večer pred spaním. Tentokrát niektorý z nás môžeme očakávať silné útoky temných entít. Zapáľte si ochranné sviečky, dym drievka palo santo vám takisto môže nie len čistiť priestor, ale zosilniť vibráciu priestoru. Požiadajte o ochranu, svetlo svojich duchovných sprievodcov.

Prichádza mi ďalšia prosba. V tejto prvej tretine mesiaca, podľa toho, kedy to budete cítiť, môžete požiadať  Máriu Matku, Máriu Magdalénu, Shakti, ale aj ďalšie Bohyňe o pomoc pri prečistení ženskej rodovej línie. Je to len na vás. Rovnako ich môžete poprosiť o ochranu.

V polovičke mesiaca do 22.11 budú silné energie na vzťahy. Ukončenia, nové začiatky. Taktiež cítim skúšky rozhodnutí cez novosť. Nemám to vysvetľovať, nakoľko tí ktorí to budú mať vo svojom životnom pláne, budú vedieť, cítiť, že prišiel ich čas rozhodnúť sa a konať. Prestaňte sa toho prosím báť, urobíte, rozhodnete sa pre svoje najlepšie dobro.

Posledná tretina mesiaca bude už kľudnejšia pre nás, ale nie pre každého. Opäť pozorujte prosím, čo všetko vás trápi a počúvajte svoju dušu. Vesmír vám bude neustále vysielať signály a bude to záležať len na vás, či budete chcieť ich vidieť, prijímať.

 

A tak sme sa dostali na koniec nášho náhľadu. Prajem nám veľa svetla, pochopenia, sily aby sme spoločne v láske zvládli mesiac November.

Vraj dopíš: NOV – E-M – BER.    E- energia, M- zrkadlenie, rovnováha.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.